Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kobieta z blizną – audiobook

BestsellerTANIEJ 7 %

Jussi Adler-Olsen  

Janusz Zadura  

15.06.2020

15.06.2020

polski

1090 min

Sonia Draga

978-83-66512-57-3

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Bestsellerowy autor powraca z najbardziej wciągającą powieścią serii o Departamencie Q!

To zdecydowanie najtrudniejsza z dotychczasowych spraw Carla Mørcka. Tajemnicze morderstwo sprzed lat tym razem będzie powiązane z mroczną przeszłością jednego z jego własnych współpracowników…

W kopenhaskim parku zostaje znalezione zwłoki starszej kobiety. Sprawa zdaje się uderzająco podobna do nierozwiązanego śledztwa sprzed ponad dziesięciu lat, ale relacja między obydwiema ofiarami wprawia policję w zakłopotanie. Tymczasem po drugiej stronie miasta ktoś ściga grupę młodych kobiet. Czyżby te wydarzenia były ze sobą połączone?

Jeśli Departament Q nie sprosta oczekiwaniom przełożonych, zostanie zamknięty, a grupa śledczych ma na głowie znacznie poważniejszą sprawę – Rose wciąż nie może się pozbierać po nawrocie dawnej traumy. Carl, Assad i Gordon będą musieli odkryć jej mroczny sekret, zanim będzie za późno.

Skandynawskie kryminały nie mogą być mroczniejsze niż książki Jussiego Adlera-Olsena. „The New York Times Book Review”

Kobieta z blizną - audiobook

39,90 zł 42,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Renata Jezior/2020-08-03

    "kobieta z blizną" jak wszystkie książki Pana Jussiego Adlera - Olsena jest bardzo dobrym thrillerem. Na początku czytelnik zastanawia się co ma jedno wspólnego z drugim, a potem nagle wszystko się ze sobą łączy. Książka jest ciekawa, a nie rozwlekła, jak niektóre pozycje. Czytanie (lub jak w tym przypadku słuchanie) jej jest przyjemnością - niestety kończy się zbyt szybko. A Pan Janusz Zadura .... mistrz nad mistrze. Według mnie jest on mistrzem spośród najlepszych lektorów. Słuchanie go jest poezją... Uwielbiam gdy Pan Zadura czyta.... Dobra książka robi się jeszcze lepsza!!!

1 - 1 z 1 opinii