Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Komisarz Barbarotti tom 1: Człowiek bez psa – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Komisarz Barbarotti tom 1: Człowiek bez psa – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

BestsellerCENA NEXTO

Håkan Nesser  

16.03.2021

11.03.2021

polski

Czarna Owca

9788381439855

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Pierwszy tom porywającej serii kryminalnej o inspektorze kryminalnym Gunnarze Barbarottim.

Rodzina Hermanssonów zbiera się, by uczcić sześćdziesiąte piąte urodziny nestora rodu Karla-Erika. Jednak rodzinne spotkanie ma tragiczne i nieprzewidziane następstwa. W przeddzień wielkiego jubileuszu przepada bez śladu Robert – syn Karla-Erika. Następnego wieczoru, również bez śladu, znika jego wnuk Henrik. Śledztwem w sprawie zaginięć zajmuje się inspektor kryminalny Gunnar Barbarotti. Wydaje się mało prawdopodobne, by zniknięcie dwóch osób z jednej rodziny w ciągu 24 godzin było przypadkowe. Barbarotti odkrywa najmroczniejsze tajemnice rodziny Hermanssonów i wyciąga na światło dzienne to, co na pozór było niewidoczne.

Pozostałe książki serii o inspektorze Gunnarze Barbarottim również ukazały się nakładem wydawnictwa Czarna Owca.

Håkan Nesser (ur. 1950) to jeden z najbardziej znanych szwedzkich twórców kryminałów. Zadebiutował w 1988 roku powieścią Choreograf. Największą popularność przyniósł mu jednak składający się z dziesięciu części cykl powieści kryminalnych o komisarzu Van Veeterenie. Po raz pierwszy bohater ten pojawił się w wydanej w 1993 roku książce Nieszczelna sieć, która polską premierę miała w 2012 roku.

Innym znanym cyklem kryminalnym Nessera jest wydana w latach 2006-2012 pięcioczęściowa seria z inspektorem Gunnarem Barbarottim, którą rozpoczyna tom Człowiek bez psa.

Komisarz Barbarotti tom 1: Człowiek bez psa - audiobook

35,99 zł 39,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 21,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

23,99 zł 39,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 21,99 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Alek/2021-09-19

    Portretuje Nesser wielopokoleniową rodzinę, w której niby wszystko jest ok, ale pod powierzchnią mamy mocne konflikty i wiele nienawiści. W tej rodzinie przydarza się tragedia: znikają bez śladu dwaj jej członkowie. Znakomicie pokazuje Nesser jak ta trauma prowadzi do rozpadu rodziny, która kompletnie nie może sobie poradzić z tak wielką tragedią. Sam wątek kryminalny jest mało ciekawy, za to mamy znakomite wątki obyczajowe i psychologiczne, zatem to bardziej powieść obyczajowa niż kryminał, ale powieść bardzo dobrze napisana. 

1 - 1 z 1 opinii