Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

KRÓLEWICZ I ŻEBRAK - MARK TWAIN – audiobook

TANIEJ 7 %

MARK TWAIN  

Daniel Śmiłek  

19.03.2008

01.03.2008

polski

08:10:00

MTJ

978-83-7699-896-1

Ocena: 1 (1 oceniający) Oceń produkt

 • MP3

Opis


Nasze życie toczy się coraz szybciej. Niezliczone obowiązki i mnogość zajęć sprawiają, że na sięgnięcie po książkę zazwyczaj nie starcza nam czasu. Wychodząc temu naprzeciw oddajemy w Państwa ręce nową serię wydawniczą - "Klub czytanej książki", w ramach której przygotowaliśmy najważniejsze dzieła polskiej literatury w wersji dźwiękowej. Audiobooki - od dawna bardzo popularne na zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych zdobywają coraz większe grono zwolenników również w Polsce. Rozwój nowoczesnych technologii stwarza dziś możliwość posiadania przy sobie całej biblioteki a my dzięki temu możemy zapoznać się z lekturą w dowolnej chwili - w samochodzie, w domu, w drodze do szkoły lub pracy. Wystarczy dowolny odtwarzacz czytający pliki mp3 albowiem głównie w tym formacie wydawane będą kolejne pozycje z serii "Klubu czytanej książki".

Życzymy miłego słuchania!

Zamów teraz, a już w kilka chwil po zakupie, drogą elektroniczną dostarczymy Ci wybranego audiobooka. Bez odchodzenia od komputera, zyskujesz błyskawiczny dostęp do tego przydatnego opracowania.

KRÓLEWICZ I ŻEBRAK - MARK TWAIN - audiobook

18,51 zł 19,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 1 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:1
  Wojtek H./2009-04-23

  Kupuję dość dużo książek audio w różnych sklepach, także tutaj kupiłem kilka udanych produktów. Najczęściej są to przygodowe powieści dla młodzieży, których słuchamy stojąc w porannych korkach w drodze do szkoły i w ten sposób udaje się nam nie marnować czasu.

  Niestety, audiobook "Królewicz i żebrak" w wykonaniu Daniela Śmiłka to bubel. Lektor czyta w tempie, które nie pozwala nawet dorosłej osobie na skupienie uwagi; mówi flegmatycznie, ma denerwujący głos, fatalną dykcję, zacina się na niektórych słowach i robi poważne błędy (np. czyta "chłopy" zamiast "chłopcy").

  Moi chłopcy, chociaż uwielbiają książki Twaina, nie dali się przekonać do kontynuacji słuchania tego egzemplarza, ja też odetchnąłem z ulgą włączając "Przygody Hucka Finna" z innym lektorem.

  Z przykrością wystawiam tę opinię, ale jest naprawdę uzasadniona.

1 - 1 z 1 opinii