Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Kronika Akaszy Wtajemniczenie.. Odc. 1. Uruchom swoją moc! – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Kronika Akaszy Wtajemniczenie.. Odc.  1. Uruchom swoją moc! – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Renata Zarzycka  

Renata Zarzycka  

22.07.2022

20.07.2022

polski

81 min

Akademia Rozwoju Coaching Życia

978-83-67225-70-0

  • MP3

Opis

Uruchom swoją moc! Połącz się z mądrością wszechświata. Kronika Akaszy Wtajemniczenie odc. 1.

Każdy z nas posiada nadprzyrodzone zdolności. I może zmienić swój mózg tak, aby stać się twórcą własnej przyszłości, a także osiągnąć prawdziwe szczęście i miłość. Warto tylko kierować się przekonaniem, że wszyscy mamy nieograniczony potencjał, pozytywną energię i niesamowite możliwości. Akasza, to wszystko co nas otacza, to przestrzeń energii, zwana eterem, w którym w postaci wibracji, zapisane są wszelakie informacje. Na ty, polega również umiejętność czytania symboli w postaci obrazów, sytuacji czy głosów myśli, bądź tego co ktoś do nas mówi, jako jasnosłyszenie czy też jasnowidzenie. Jasnowidzenie to dar, który, przy odrobinie chęci, możemy wyćwiczyć. Pomóc nam w tym może niniejsza książka, wtajemniczająca czytelnika do techniki łączenia się z polem Kroniki Akaszy. Stanowi ona praktyczny podręcznik nauki, ułatwiający kontakt z intuicją i duchowością (energią). Znajdziesz tu wiele ćwiczeń pozwalających skupić świadomość, wspomóc pamięć, wchodzić w trans, skutecznie medytować, a także nawiązywać kontakt z Twoim przewodnikiem duchowym. W książce uwzględnione zostały różne formy percepcji zmysłowej i pozazmysłowej oraz praktyczne strony jasnowidzenia. Kluczem do jasnowidzenia jest świadome używanie zmysłów, które w większości przypadków pracują nieświadomie, czy półświadomie, ćwiczenie ich i obserwacja tego, jak wpływają na nas oraz całego procesu z tym związanego, jest świadomą nauką odkrywania samego siebie. Całość stanowi formę WARSZTATU I SZKOLENIA z zakresu łączenia się z Kroniką Akaszy, wydawaną w blisko 20 odcinkach audiobooków serii Kronika Akaszy Wtajemniczenie. Tego typu szkolenia to często koszt kilku tysięcy złotych, a w formie audiobooków, to koszt znaczenie mniejszy, dostępny dla każdego. Tytuł pierwszego odcinka brzmi: "Uruchom swoją moc. Połącz się z mądrością wszechświata".

Książka "Uruchom swoją moc! Połącz się z mądrością wszechświata", należy do serii: Kronika Akaszy Wtajemniczenie i jest częścią nr 1 spośród blisko 20 oddzielnych audiobooków tej serii.

 

UWAGA!!!

Materiał pierwszych trzech odcinków jest nagrywany podczas warsztatów i ćwiczeń praktycznych, zatem płynący dźwięki z pomieszczenia z lekkim echem, może różnić się nieco od tego idealnego ze studia nagrań. Autorka dziękuje za wyrozumiałość i zrozumienie dla swojej pracy oraz docenienie informacji płynących z przestrzeni serca.

Kronika Akaszy Wtajemniczenie.. Odc. 1. Uruchom swoją moc! - audiobook

28,37 zł 30,50 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!