Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Lola – audiobook

CENA NEXTO

Aleksandra Białczak  

Agata Skórska  

11.08.2023

11.08.2023

polski

12:48:00

SAGA Egmont

9788728510919

  • MP3

Opis

Jak wygląda świat widziany z perspektywy niedoszłej samobójczyni? Co zmienia się w życiu zbuntowanej osiemnastolatki od czasu pobytu w szpitalu psychiatrycznym? Czy można odciąć się od etykietki ,,czubka", która przylega do osoby z poważnymi zaburzeniami osobowości? Tego wszystkiego z pewnością nie chcesz doświadczyć, ale z chęcią o tym posłuchasz...

Lola to dziewczyna u progu dorosłości, tuż przed maturą, która po próbie samobójczej trafia do szpitala psychiatrycznego. Wydarzenie to staje się początkiem i przyczyną wielkich, aczkolwiek stopniowych zmian w jej osobowości. Nic nie jest oczywiste. Nic nie bierze się „z powietrza". To, że Lola krzywdzi siebie i innych nie oznacza tego, że jest zła. Ona jest po prostu bardzo chora, potrzebuje pomocy.

Debiutancka powieść Aleksandry Białczak to wnikliwe studium przeżyć dziewczyny silnej, ale bardzo zagubionej w wyniku choroby, przez którą zatraca umiejętność odróżnienia rzeczywistości od tego, co się jej tylko wydaje. Książka skłania do refleksji nad definicją szeroko pojętej ,,normalności" i uwrażliwia na potrzeby osób wymagających długotrwałego leczenia psychiatrycznego.

Lola - audiobook

35,99 zł 39,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!