Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Mag audiobook – audiobook

CENA NEXTO

John Fowles  

31.07.2014

27.01.2014

polski

29:42:00

Zysk i S-ka

9788377854006

Ocena: 2 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Młody mężczyzna wplątany w śmiertelną psychologiczno-erotyczną grę...

Mag, powieść o fabule obfitującej w niezwykłe zwroty akcji i zaskakujące rozwiązania, należy do arcydzieł literatury współczesnej. Bohater książki, młody Anglik Nicholas Urfe, przyjmuje stanowisko nauczyciela na pewnej greckiej wyspie, gdzie zaprzyjaźnia się z właścicielem najwspanialszej posiadłości. Przyjaźń z milionerem wprowadzi młodzieńca w świat prawdziwego koszmaru. Z każdym dniem rzeczywistość i fantazje coraz bardziej się mieszają, a Urfe staje się nieświadomym aktorem prywatnego teatru bogacza - styka się ze śmiercią, seksem i straszliwą przemocą. Powoli, desperacko zaczyna walczyć o zachowanie zdrowia psychicznego i... życia. Akcji, stanowiącej prawdziwy labirynt zdarzeń, towarzyszą kulturowe szarady i zagadki, a sama powieść prowokuje do zastanowienia się nad iluzorycznością otaczającego nas świata i funkcjonujących w nim zasad moralnych. Symbolika powieści - pełna aluzji literackich - potwierdza przyznanie przez Fowlesa autorowi dzieła literackiego statusu "maga".

"Wspaniała mistyfikacja... W tradycji literackiej markiza de Sade, Jamesa Frazera, Gurdżijewa, Bławatskiej, C.G. Junga, Aleistera Crowleya oraz Franza Kafki".

"Financial Times"

Mag audiobook - audiobook

37,11 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 2 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:2
    Słuchacz/2014-10-09

    Kto to czyta?! Nie znalazłem na ten temat żadnej informacji. Bo interpretacja, być może dobrego tekstu, przez jego lektora jest wręcz fatalna!!! Tego po prostu nie można słuchać! Intonacja w jego interpretacji to albo zdziwienie, albo przerażenie. We fragmentach, gdzie jest ono zupełnie nieuzasadnione. Z tego powodu wieje po prostu nudą...!

1 - 1 z 1 opinii