Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Miejsce – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Miejsce – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Dominika Kluźniak  

Grzegorz Pawlak  

25.11.2020

25.11.2020

polski

5 godz. 6 min.

Parlando

978-83-951005-4-3

  • MP3

Opis

Książki napisane przez aktorów, celebrytów i ludzi mediów to często „niby-książki”, „książki-wydmuszki”, których magnetyzm mierzy się przede wszystkim popularnością autorów.

Powieść Dominiki Kluźniak nie tylko wymyka się z tego formatu, ale wręcz nie ma z nim nic wspólnego. „Miejsce” to debiut, ale debiut pełnowymiarowy, mający wszystkie atrybuty najprawdziwszej literatury: krwistego bohatera, adekwatną stylistykę i przemyślaną, niezwykle wrażliwą tkankę fabularną.

Prowadzący popularny kulinarny show M., po śmierci ukochanej postanawia porzucić swoje łatwe, wielkomiejskie życie. Odkupuje dom na odludziu, gdzie spędzał chłopięce lata i opuszcza Warszawę. Przygarnia jeszcze psa, w towarzystwie którego będzie od teraz obłaskawiał swoją samotność.

Nieoczywistość, ale i delikatność, z jaką autorka opowiada o próbach życia według własnej miary, o ucieczce od opresyjnego „muszę” do wymarzonego „chcę”, o redukowaniu swoich pragnień, weryfikowaniu relacji z bliskimi, ze światem sprawia, że podążając za historią bohatera, niejako przy okazji sami sobie też zadajemy głębokie i być może najważniejsze pytania.

Atutem audiobooka jest niezrównany Grzegorz Pawlak, który prowadzi nas przez powieść w otulinie swojego ciepłego głosu i wspaniałej interpretacji.

Miejsce - audiobook

30,60 zł 32,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!