Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Miś Tami i pomidorowa zagadka – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Miś Tami i pomidorowa zagadka – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Anna Setlak  

Małgorzata Gołota  

16.02.2023

16.02.2023

polski

31 min

Promero Dariusz Setlak

978-83-947928-4-8

  • MP3

Opis

Audiobook Miś Tami i pomidorowa zagadka to zabawna, edukacyjna i pełna przygód książka z rymami na temat zdrowego odżywiania oraz korzyści, jakie niesie ze sobą jedzenie warzyw. Jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich przedszkolaków i upartych niejadków.

Miś Tami jest znanym i lubianym na całym świecie ekspertem do spraw warzyw i owoców. Tym razem do drzwi Misia puka listonosz, lis Leonard, który wręcza mu list z Gardenii. Nadał go Gniewko, wódz gobików, małych ludków, które słynął ze swoich pięknych ogrodów oraz soczystych i zdrowych upraw.

W krainie gobików zapanował wielki niepokój. Od pewnego czasu w ich ogrodach grasuje złodziej, który kradnie najpiękniejsze pomidory! Bez nich gobiki nie są w stanie przygotować swoich popisowych dań: zup, ketchupów, sałatek i sosów!

Detektyw Tami dokładnie wysłuchuje wszystkich świadków, zbiera znalezione dowody i przeprowadza śledztwo mające na celu znalezienie winnego tej nikczemnej kradzieży. Czy uda mu się rozwiązać tajemnicę znikających pomidorów?

Podczas podróży po pięknej Gardenii mali czytelnicy dowiadują się, jaki wpływ na nasz organizm mają pomidory? Dlaczego warto je jeść i jakie dania można z nich przygotować?

Zaproś dzieci do cudownego świata Misia Tami, świata pełnego humoru, zaskakujących przygód, wesołych rymów oraz pysznych i zdrowych potraw. Z Misiem Tami warzywa są mniami!

 

Seria opowiadań „Miś Tami je z nami” przeznaczona jest dla dzieci od 3 do 7 lat. Ich celem jest promocja zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej oraz walka z otyłością wśród dzieci.

 

Opowiadania z serii „Miś Tami je z nami” pomagają dzieciom pozbyć się oporów przed jedzeniem owoców i warzyw, pokazują ich zalety i budują pozytywne wzorce żywieniowe. Dzięki przypisywaniu elementów bajkowych lub fantastycznych produktom spożywczym dzieci chętniej dają się przekonać do nowych potraw i nowych smaków. Miś Tami, główny bohater opowiadań, codziennie uprawia gimnastę, zjada smaczne, kolorowe potrawy, a do tego przeżywa wyjątkowe przygody. Dzięki temu miś staje się autorytetem oraz nosicielem pozytywnych wzorców zachowań, które dzieci chętnie naśladują.

Książki z serii „Miś Tami je z nami” kształtują prawidłowe zachowania żywieniowe wśród dzieci i mogą być jedną z metod radzenia sobie z niejadkami. Zdrowe nawyki żywieniowe zaczynają się od najmłodszych lat, a trwają całe życie!

Obecnie w skład serii wchodzą:

  • Miś Tami i marchewkowa przygoda
  • Miś Tami i selerowa planeta
  • Miś Tami i brokułowy labirynt
  • Miś Tami i pomidorowa zagadka
  • Miś Tami i ogórkowe wakacje

Miś Tami i pomidorowa zagadka - audiobook

16,19 zł 17,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

10,79 zł 17,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17,99 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!