Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Misterium – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Misterium – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Dean Koontz  

Maciej Więckowski  

14.02.2024

14.02.2024

polski

12:48:00

Wydawnictwo Albatros

978-83-6775-709-6

  • MP3

Opis

Bestseller Amazona, „Wall Street Journal” i Usa Today.

Niezwykły thriller mistrza suspensu Deana Koontza.

Jedenastolatek, jego matka i niezwykły pies stawiają czoła pierwotnym siłom zła.

Człowiek, który nie cofnie się przed niczym, by sprowadzić na świat zagładę. I chłopiec, który ma moc, by ten świat ocalić.

Woody Bookman nie wypowiedział ani słowa przez jedenaście lat życia. Nawet wtedy, gdy jego ojciec zginął w tajemniczym wypadku. Ani wtedy, gdy jego matka, Megan, mówi mu, że go kocha. Dla Megan ważne jest, by jej syn był bezpieczny i szczęśliwy. Ale Woody wierzy, że za śmiercią jego ojca stało nieznane zło, które teraz czyha na niego. Nie wie jednak, że w jego myśli wsłuchuje się nieznany mu sojusznik, który również komunikuje się bez słów.

Kipp, wyjątkowo utalentowany pies o sercu równie złotym, co nazwa jego rasy, jest bezgranicznie oddany ludziom. Wie, że przerażające podejrzenia chłopca nabrały już realnego kształtu. Musi odnaleźć Woody’ego, zanim będzie za późno. Tylko razem będą mogli stawić czoła zagadkowemu przeciwnikowi, który nie zna litości, zgromadził wielu sprzymierzeńców i nie cofnie się przed niczym, by wcielić w życie swój zdeprawowany plan.

Pies o najbardziej ludzkich cechach – trudno znaleźć w literaturze pięknej bardziej sympatyczną i wdzięczną postać niż Kipp. „Misterium” ma potencjał, by wejść do klasyki literatury.
Associated Press

Nowa powieść Deana Koontza udowadnia, że pisarz nadal jest u szczytu swoich możliwości. Ta książka przeraża i wzrusza. Zachwyci zarówno wiernych fanów autora, jak i tych, którzy zdecydowali, że nadszedł wreszcie czas, by dowiedzieć się, o co chodzi z tym Koontzem...
„Booklist”

Jeśli kochacie psy, ta książka was zachwyci!
„The Sacramento Bee”

Ciepła, głęboko wciągająca opowieść... Nie do przeoczenia.
„Providence Journal”

W swojej najnowszej powieści Koontz wspina się na nowe wyżyny budowania suspensu. To łamigłówka, która łączy losy niemego, obdarzonego nadnaturalnymi zdolnościami jedenastolatka o imieniu Woody i superinteligentnego psa, Kippa, posiadającego umiejętność telepatii.
AARP

Misterium - audiobook

40,41 zł 44,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 26,94 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

26,94 zł 44,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 26,94 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!