Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Moja walka z otyłością – audiobook

TANIEJ 7 %

Anna Rumocka-Woźniakowska  

Paulina Raczyło  

17.09.2022

17.09.2022

polski

246 min

Lind&Co

978-91-8019-657-4

  • MP3

Opis

Biografia i prawdziwa historia walki o stworzenie swojego życia na nowo. Autorka tu pisze o swój trud, jaki włożyła w walkę z otyłością, drogę wyboistą, krętą i ciężką, ale zwieńczoną sukcesem, na który jednak trzeba nieustanie pracować. O tym, jak trudna jest to próba i jak porządnego potrafi dać kopa. Nic nie jest takie proste, jak się wydaje...

Autorka należy do osób genetycznie obciążonych otyłością. Od najmłodszych lat należała do tzw. pulchnych dzieci, jako nastolatka próbowała walczyć z nadwagą, stosując diety, ćwiczenia i na wszelkie sposoby próbując zrzucić zbędne kilogramy, jednak jak przy takich dietach bywa często - z efektem jo jo. Już jako dorosła, zamężna kobieta, postanowiła znaleźć skuteczny sposób na odchudzanie, który przyniesie wymierne efekty. To historia o kobiecej walce z kilogramami.

Anna Rumocka-Woźniakowska - Spełniona mam dwóch córek, kochająca mężatka oraz właścicielka czterech psów i kota. Z wykształcenia wizażystka, specjalistka do spraw obsługi klienta, po kursach pierwszej pomocy dla dorosłych i dzieci oraz po szkole rejestracji medycznej. Polecamy również „Walka mojego taty z otyłością” oraz mafijną powieść "Ciało mafii".

 

 

Moja walka z otyłością - audiobook

39,06 zł 42,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!