Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

BestsellerCENA NEXTO

Katarzyna Bonda   Bogdan Lach  

Dariusz Odija  

20.05.2020

20.05.2020

polski

15 godz. 30 min.

Wydawnictwo Muza

978-83-287-1491-5

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Wstrząsające zbrodnie. Prawdziwe historie.

Autorka bestsellerowych powieści kryminalnych Katarzyna Bonda i wybitny profiler dr Bogdan Lach przedstawiają najciekawsze sprawy z archiwum policyjnego psychologa śledczego.

Autorzy krok po kroku prowadzą czytelników przez kolejne etapy poszukiwań sprawców zbrodni. Znajdują dowody lub zbierają dane wiktymologiczne tam, gdzie na pierwszy rzut oka ich nie ma. Demaskują tajemnice z pozoru zwykłych ludzi, którzy okazują się przestępcami. Dzięki umiejętnościom i pracy profilera winowajcy odpowiedzą za popełnione zbrodnie.

"Jeden z najbardziej intrygujących reportaży kryminalnych, jakie czytałem." - Michał Fajbusiewicz, Dziennikarz telewizyjny, autor i prowadzący "Magazyn kryminalny 997"

"Współpraca Bogdana Lacha – najlepszego polskiego profilera, z Katarzyną Bondą – wybitnym dziennikarzem śledczym, po raz kolejny zaowocowała bestsellerem. Książkę czyta się z zapartym tchem, ponieważ rzeczywistość kryminalna tworzy najlepsze scenariusze." - dr Jerzy Pobocha, Prezes Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej

"Wciągająca od pierwszych zdań! Lepsza od niejednej powieści kryminalnej, bo opisująca prawdziwe historie! To książka, którą musi przeczytać każdy pasjonat zagadek kryminalnych." - Monika Prześlakowska, Autorka podcastu "Kryminalne historie"

"Na tę książkę czekałam wiele lat. Po premierze Zbrodni niedoskonałej i Pol­skich morderczyń miałam głód reportażowego dzieła Katarzyny Bondy i na­reszcie się doczekałam. Mamy okazję przyjrzeć się zbrodni z bliska, poznać jej kontekst i zobaczyć, że jej początek sięga czasem wielu lat wstecz. Motyw ukryty obnaża prawdziwe oblicze zbrodni: bezsensownej, brutalnej, ohydnej i drastycznej, i daje odpowiedź na pytanie: co musi się stać, by człowiek był w stanie odebrać komuś życie." - Justyna Mazur, Autorka podcastu "Piąte: nie zabijaj"

Motyw ukryty. Zbrodnie, sprawcy i ofiary - audiobook

35,91 zł 39,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25,94 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

23,94 zł 39,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25,94 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Renata/2020-11-10

    Cały czas się zastanawiam nad tą książką. Temat jest ciekawy - profiler policyjny, a więc człowiek, który ma do opowiedzenia mnóstwo ciekawych historii. A jednak.... W połowie tej książki miałam dość - dla mnie jest ona przeraźliwie nudna. Historie są opowiedziane jakby od niechcenia, czasami bez zakończeń.
    Ja nie wiem czy to moja opinia o pani Bondzie tu zaważyła czy rzeczywiście moje odczucia są prawdziwe. Bo wbrew pozorom - według mnie - pani Bonda pisze bardzo rozwlekle i przeraźliwie nudno (dałam radę przeczytać chyba dwie i pół jej książki i więcej nie mogłam). Ja wiem, ze wszyscy się panią Bondą zachwycają, ale ja myślę, ze taki temat dałoby się przedstawić o wiele wiele bardziej ciekawie. Ale to jest moje zdanie ... Ktoś może myśleć o niej inaczej.

1 - 1 z 1 opinii