Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Muzyka z kufra – audiobook

BestsellerTANIEJ 7 %

Michael Connelly  

Janusz Zadura  

04.03.2022

04.03.2022

polski

907 min

Sonia Draga

978-83-8230-322-3

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Harry Bosch, detektyw z wydziału zabójstw policji Los Angeles, powraca do pracy z przymusowego urlopu. Pierwszą jego sprawą jest zabójstwo znanego producenta filmowego. Denata znaleziono z kulami w głowie w bagażniku rolls-royce’a. Wiele wskazuje na to, że stoi za tym mafia. Jednak wydział do walki z przestępczością zorganizowaną wykazuje zaskakujący brak zainteresowania sprawą. Harry uważa, że się mylą.

Kiedy już wiele elementów zaczyna się układać, a detektyw nabiera przekonania, że stąpa po pewnym gruncie, wszystko wali się jak domek z kart. Bosch odkrywa spisek znacznie groźniejszy, niż sobie to wyobrażał, w którym on sam również staje się celem. Wiedziony instynktem i emocjami, porywczy Harry ma wiele do stracenia, tym razem nie chodzi o rozwiązanie sprawy, ale o przeżycie…

„Jedna z najlepszych powieści tego roku”. — Booklist

Muzyka z kufra - audiobook

41,76 zł 44,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    Alek/2022-03-29

    Klasyczny kryminał zaczynający się od odkrycia morderstwa, potem mamy żmudne i trudne śledztwo, wreszcie wykrycie ofiary. W tym tomie detektyw Harry Bosch, bohater książek Connelly'ego, udaje się do Las Vegas, tego siedliska hazardu, rozpusty i zbrodni, tam walczy z mafią, która też jest zamieszana w morderstwo. Audiobooka świetnie czyta Janusz Zadura. Bardzo dobra rozrywka.

1 - 1 z 1 opinii