Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

O księciu Gotfrydzie, rycerzu Gwiazdy Wigilijnej – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: O księciu Gotfrydzie, rycerzu Gwiazdy Wigilijnej – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Halina Górska  

Jan Peszek  

11.01.2021

11.01.2021

polski

4 godz. 56 min.

Aleksandria

978-83-661-5598-5

  • MP3

Opis

Zapraszamy Was do baśniowego świata księcia Gotfryda! 

Słuchowisko to piękna historia dla starszych i młodszych, pełna pięknych, klimatycznych piosenek. Zaśpiewajcie je razem z bohaterami!

Niezwyczajna grudniowa burza szaleje. Wiatr wyrywa drzewa z korzeniami. Tłumy jednak wiernie czekają, gdyż herold ma oznajmić narodziny następcy. Tymczasem brat króla – marzący o królewskim tronie – układa już w głowie okrutny i bezwzględny plan…

Po dwóch czarnych od chmur dniach, ukazuje się słońce. Napływa ciepłe i dziwnie pachnące wiosną powietrze, a niebie błyszczy pierwsza wigilijna gwiazda. Do zgromadzonych wychodzi królewski posłaniec. Zaraz potem, gdy z ich piersi wyrywa się okrzyk radości, po raz kolejny tego dnia zamierają w zadziwieniu…i przerażeniu. Widzą jak śnieżnobiały gołąb ucieka przed czarnym jastrzębiem, zataczając krąg nad dziedzińcem, potem wlatuje do zamku i siada na piersi narodzonego właśnie dziedzica. Jastrząb, już sięga po niego zakrzywionymi szponami, lecz jednak cofa się gwałtownie i rozbija o stojącą pod ścianą lirę. Wstrząśnięty niezwykłymi wydarzeniami król wzywa astrologa, aby ten odszyfrował dziwne znaki towarzyszące przyjściu na świat niewinnego niemowlęcia.

Jaką przepowiednię dla chłopca wyczyta mistrz z tajemnych znaków i starożytnych ksiąg?

Czy zimny i wyrachowany wuj małego księcia Gotfryda, pokrzyżuje plany zapisane dla niego w gwiazdach?

Drodzy Słuchacze, Słuchowisko, które oddaję w Wasze ręce, to owoc mojej fascynacji postacią głównego bohatera, księcia Gotfryda i wszystkich jego przygód oraz przyjaciół, miłości i wrogów. 
I Wy dajcie się porwać tej historii, która w tylu odsłonach powtarza się w naszym życiu. Niech Gotfryd Zwycięzca będzie nam przewodnikiem w tym wielkim świecie, który przeplata chciwość i przemoc z łagodnością i poświęceniem, dumę z troską o to co kruche i ukochane, lojalność z żądzą przygody, a odwagę i zaufanie z drwiną. 
W naszych życiach, które rozpieszczają bez powodu, więżą bez nadziei, doświadczają bez litości i przygnębiają rozpaczą, a ratują cudem… Niech historia Zwycięzcy stanie się naszym udziałem!
Z najlepszymi życzeniami, 

Gabriela


O księciu Gotfrydzie, rycerzu Gwiazdy Wigilijnej - audiobook

26,91 zł 29,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

17,94 zł 29,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!