Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Od Ziemi do Gwiazd. Czakry Kosmiczne. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 4 – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Od Ziemi do Gwiazd. Czakry Kosmiczne. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 4 – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Renata Zarzycka  

Renata Zarzycka  

28.03.2023

27.03.2023

polski

279 min

Akademia Rozwoju Coaching Życia

978-83-67225-19-9

  • MP3

Opis

 

Księga IV pod tytułem „Od Ziemi do Gwiazd. Czakry Kosmiczne”, dotyczy obszerniejszego materiału serii „Kwantowa Moc Uzdrawiania”. Pozostała ona podzielona na mniejsze części i zaprezentowana w formie audiobook oraz ebook. Autorka daje czytelnikowi przekaz o tym, że człowiek jest jednym z głównych cudów tego świata, gdyż z poziomu wiedzy przeciętnego mieszkańca Ziemi, złożoność budowy ludzkiego ciała, psychiki oraz duszy jest niewyobrażalna.

Czy wiesz, jakie znaczenie ma słowo „sekret”?

Czy wiesz, czym jest nadświadomość i postrzeganie ponadzmysłowe, jako zdolność do odbierania takiej informacji. jak np. jasnowidzenie, jasnoodczuwanie, intuicja, czy jasnosłyszenie?

Czy wiesz, czym jest biokomunikacja, która z punktu widzenia Quantec`ka jest dostępną zdolnością każdego człowieka wtedy, kiedy człowiek potrafi odbierać percepcję każdego poziomu świadomości, kiedy staje się medium (przekaźnikiem ze świata duchowego - energetycznego do materialnego)?

Odpowiedzią na to pytanie jest wiedza na temat przenikania energii w czakrach. Szczególnie dotyczy ona łączenia się Czakry Korony, zwanej również Błękitnią Perłą (zwaną też duchową istotą wszechświata). Jest to wspieranie ze wszystkich możliwych mądrości. Tam odpowiada się na wszelkie sekrety tego świata. To stan „Jedności” rozumu z duszą, tak prosty i czysty, jak skupiona wiązka jasnego światła oświetlenia ze szklanego pryzmatu. skutecznie na czakram Trójkąta Promieni Światła. Zwany też, jako Klejnot Duszy w Koronie, na który składa się z Czakry Korony i Szyszynki. Jest to furtka, przez którą człowiek może energetycznie opuszczać ciało. W tej czakrze znajdują się zapisy Akaszy, zwanej „Świątynią Zrozumienia”.

Kiedy Czakra Korony jest zaburzona, przejawia się to poprzez szok, panikę, martwienie się na zapas, dramatyzowanie i narzekanie. Także poprzez lęk i strach przed brakiem rozwiązań oraz obawa przed pustką w głowie. Brakuje wtedy człowiekowi wizji przyszłości kreowanej marzeniami i celami. Człowiek odczuwa bezsens swojego życia i może mieć skłonności do destrukcji. Kiedy nie może on złapać równowagi w życiu, warto sprawdzić, czy omawiane tu kosmiczne centra energetyczne nie manifestują się, jako uczucie bezsilności, bezradności i braku synchronizacji z doczesnym żywotem, wiążąc się z brakiem sensu życia, wiary w siebie oraz zubożeniem w duchowe siły opiekuńcze. Aktywacja bodaj jednej lub kilku z pięciu omawianych tu czakr kosmicznych, może okazać się wielce pomocna w pobudzaniu wyższej świadomości i w odczuwaniu boskiej energii płynącej z wnętrza. Warto wspomnieć, iż duchowość nie ma tu żadnego związku z jakąkolwiek religią, lecz jest procesem przepływu informacji w postaci energii. Dalej energia ta emitowana jest poprzez najsilniej wibrujący obszar czakry serca, zwany też „Drugim Mózgiem”. Zjawisko to działa na zasadzie „Inteligencji Serca”. Okazuje się, że bez połączenia z kosmicznymi czakrami i boską energią, omawiane w audiobooku zjawisko emitowania dobrych wibracji, zjawisko telepatii w „sprzężeniu zwrotnym”, czy też Koherencji serca z mózgiem, byłoby niemożliwe.

Jeśli interesują Cię te zagadnienia, posłuchaj, jak możesz rozwinąć i wzmocnić swoją wewnętrzną energię. Poprzez Resilience zyskaj siłę życiową, pewność siebie i odporność przed toksycznymi wibracjami. Osiągnij świadomy poziom zdolności do regeneracji po urazach psychicznych. Pobudzaj ośrodki energetyczne zwane czakrami, uzdrawiaj i wzmacniaj swoją aurę.

Jeśli wiele omawianych tu zagadnień jest dla Ciebie nowych, nie martw się, gdyż zjawiska z zakresu fizyki kwantowej, parapsychologii, metafizyki i duchowości, zostały dokładnie omówione w poprzednich i kolejnych odcinkach. Stąd lektura tej książki do słuchania jest przede wszystkim dla osób wtajemniczonych w wiedzę na ten temat, będących czytelnikami bądź słuchaczami poprzednich odcinków serii „Kwantowa Moc Uzdrawiania”.

Od Ziemi do Gwiazd. Czakry Kosmiczne. Kwantowa Moc Uzdrawiania. Księga 4 - audiobook

54,87 zł 59,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!