Pamiętniki – audiobook
"Pamiętniki" obejmują lata 1656-1688. Odzwierciedlają obraz ludzi tamtej epoki. Są pisane barwnie, językiem potocznym, wskazującym na gawędziarskie talenty Paska. Składają się z dwóch części: pierwsza opowiada o wojennych losach autora (1656-1666), druga opisuje Paska jako gospodarza i obywatela (1667-1688).
Nowoczesny, cyfrowy format książki audio zapewnia łatwy, szybki i wygodny dostęp do jej treści. Audiobooka możesz mieć zawsze przy sobie. Ty decydujesz kiedy i gdzie go słuchasz. Wystarczy przenośny odtwarzacz mp3 albo zwykły komputer.
Nasze życie toczy się coraz szybciej. Niezliczone obowiązki i mnogość zajęć sprawiają, że na sięgnięcie po książkę zazwyczaj nie starcza nam czasu. Wychodząc temu naprzeciw oddajemy w Państwa ręce nową serię wydawniczą - "Klub czytanej książki", w ramach której przygotowaliśmy najważniejsze dzieła polskiej literatury w wersji dźwiękowej. Audiobooki - od dawna bardzo popularne na zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych zdobywają coraz większe grono zwolenników również w Polsce. Rozwój nowoczesnych technologii stwarza dziś możliwość posiadania przy sobie całej biblioteki a my dzięki temu możemy zapoznać się z lekturą w dowolnej chwili - w samochodzie, w domu, w drodze do szkoły lub pracy. Wystarczy dowolny odtwarzacz czytający pliki mp3 albowiem głównie w tym formacie wydawane będą kolejne pozycje z serii "Klubu czytanej książki".
Życzymy miłego słuchania!
Zamów teraz, a już w kilka chwil po zakupie, drogą elektroniczną dostarczymy Ci wybranego audiobooka. Bez odchodzenia od komputera, zyskujesz błyskawiczny dostęp do tego przydatnego opracowania.
czyta: Marek Konopczak1 - 3 z 3 opinii
- /2009-01-19
Jakoś wcześniej ominąłem tę pozycje literatury. Serdecznie polecam. W szczególności razem z "Trylogią" Henryka Sienkiewicza. Są kompatybilne! (to takie moje ulubione polskie słowo). Lektor bardzo dobry. A łaciną nie przejmował bym się. Świetnie brzmi i uważam, że jest intuicyjna.
- /2008-12-18
bardzo dobre opracowanie, tanio. Marek Konopczak świetnie czyta Paska
- /2008-12-16
1. W treści występuje dużo wyrazów /zwrotów/ z łaciny. Nieznajomość ich utrudnia pełne zrozumienie tekstu. Niewiele osób obecnie zna język łaciński. W zwykłych książkach występują zazwyczaj odnośniki niezrozumiałych słów, w których podano ich znaczenie. Może da się wymyśleć coś na kształt odnośnika (podanie znaczenia słów obcych przez czytającego tekst).
2. Jest to książka z jednej strony o charakterze beletrystycznym, ale mająca znaczenie historyczne. Jest bardzo mało audiobooków z historii, a one są łatwe do przekazania, ponieważ nie wymagają ilustracji (w przeciwieństwie do książek z innych dziedzin popularno-naukowych, np. chemii, matematyki, geografii). Jednocześnie dużo osób, zwłaszcza starszych, mających trudności z czytaniem tekstu pisanego, z pewnością jest zainteresowanych książkami historycznymi w formie audio, choćby autorstwa Normana Davisa. Może wydawnictwo rozważy rozszerzenie swojej oferty audiobooków o ten rodzaj.
Karaś Mirosław
1 - 3 z 3 opinii