Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Pan Kuleczka Marzenia – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Pan Kuleczka Marzenia – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Wojciech Widłak  

Piotr Fronczewski  

01.08.2019

01.08.2019

polski

0:40:00

Media Rodzina

9788380086739

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Marzenia się spełniają – w serii o panu Kuleczce, kaczce Katastrofie, psie Pypciu i musze Bzyk-Bzyk pojawił się kolejny, siódmy z kolei tomik! Pan Kuleczka i jego mali przyjaciele znów dziwią się otaczającemu światu i przeżywają z pozoru tylko zwyczajne przygody.

Niektóre opowiadania tomiku mogą być już znane wiernym Czytelnikom z kolejnych edycji Kuleczkowych kalendarzy, Wojciech Widłak dodał także kilka nowych opowieści, zainspirowanych ilustracjami Elżbiety Wasiuczyńskiej. Tak więc powstał kompletny zbiór, spięty klamrą dwóch opowiadań o czasie.

Seria książek Pan Kuleczka znajduje się na Złotej Liście książek polecanych do czytania dzieciom przez Fundację ABC XXI Cała Polska czyta dzieciom.

Pan Kuleczka Marzenia - audiobook

9,21 zł 9,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Michał Bielawski/2019-10-28

    Same opowiadania są rewelacyjne. Ale już wykonanie audiobooka woła o pomstę do nieba. W pierwszym opowiadaniu obcięte jest pierwsze zdanie, dziw, że nikt tego nie zauważył od czasu wydania i nie zostało to poprawione. Pan Piotr, który ma wspaniały głos, tę książkę czyta w sposób moim zdaniem tragiczny, dużo lepiej brzmią w jego wykonaniu "Skarby', ale do wersji pana Krzysztofa Globisza się nie umywa.

1 - 1 z 1 opinii