Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Piekło jest we mnie – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Piekło jest we mnie – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Joe Alex  

Zbigniew Moskal  

21.01.2012

01.01.2011

polski

05:21:00

Storybox.pl

978-83-63302-40-5

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Joe Alex, autor kryminałów i konsultant Scotland Yardu, rozwiązuje kolejną kryminalną zagadkę. Tym razem morderca jest na wyciągnięcie ręki – i to dosłownie… Zbrodni dokonano na pokładzie samolotu, którym podróżuje Alex. Sprawę komplikuje fakt, że do morderstwa doszło w chwili, gdy pozostali pasażerowie feralnego lotu pogrążeni byli we śnie, nie ma zatem szans na znalezienie choćby jednego świadka. Świadomość, że obecny na pokładzie morderca z pewnością nie ucieknie, nie przynosi ulgi, wręcz przeciwnie – sprawia, że atmosfera wśród pasażerów staje się coraz bardziej napięta.
Alex rozpoczyna śledztwo ze świadomością, że każda z obecnych na pokładzie osób mogła dokonać przerażającej zbrodni. Nie jest to zadanie łatwe, tym bardziej, że pisarz ma wyrzuty sumienia, bo siedzący obok niego Knox starał się go ostrzec przed jednym z pasażerów, który jego zdaniem mógł być szczególnie niebezpieczny. Czy Alex znajdzie wyjście z sytuacji?

Piekło jest we mnie - audiobook

18,55 zł 19,95 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Krzysztof Błoński/2012-09-20

    Ciekawy pomysł na ograniczenie akcji do pokładu samolotu. Zaskakujące zakończenie ! Chcecie wiedzieć kto zabił? Nie powiem Wam :) Sami posłuchajcie....

1 - 1 z 1 opinii