Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Piwo. Krótka historia złocistego trunku – audiobook

TANIEJ 7 %

Joanna Ziółkowska  

Roch Siemianowski  

21.10.2021

18.10.2021

polski

86 min

Dom Wydawniczy Kontinuum

978-83-67060-08-0

  • MP3

Opis

Audiobook „Piwo. Krótka historia złocistego trunku” stwarza okazję do poznania przeszłości z perspektywy jednego z najpopularniejszych napojów alkoholowych. Publikacja daje odbiorcy szansę na udział w fascynującej wędrówce po różnych zakątkach globu, w których rodziła się i rozwijała kultura piwna. Słuchacz zetknie się z przedstawicielami wielu cywilizacji i narodów, którzy początkowo szukali sposobu na konsumpcję piwa, a potem pracowali nad jego udoskonaleniem.

Audiobook ukazuje ewolucję trunku, nie stroniąc od ciekawostek i zabawnych anegdot związanych zarówno z samym napojem, jak i jego amatorami. Niniejsza pozycja pozwala zagłębić się w historię produkcji piwa, przybliżając jednocześnie codzienność ludzi żyjących w odległej przeszłości.

Jaki był piwny początek? Którzy ze znanych władców czy artystów sięgali często po dzban wypełniony po brzegi? Jaki wpływ na kulturę biesiadną miało piwo? Czy Polacy w kwestii spożycia tego trunku różnią się od innych nacji? Czy okres PRL-u sprzyjał kulturze piwnej? Jakie piwa cieszą się największym uznaniem smakoszy? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w niniejszym audiobooku.

Piwo. Krótka historia złocistego trunku - audiobook

13,86 zł 14,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!