Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Potop – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Potop – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Henryk Sienkiewicz  

Michał Białecki  

01.12.2008

01.10.2008

polski

55:26:00

MTJ

978-83-7699-873-2

Ocena: 4.8 (5 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Opis


Druga część "Trylogii", wydana w 1886 roku. Akcja dzieje się w okres najazdu szwedzkiego na Polskę (1655-1660). Zaręczony z Oleńką Billewiczówną chorąży orszański Andrzej Kmicic opowiada się początkowo po stronie kolaborującego ze Szwedami potężnego rodu magnackiego Radziwiłłów.


Nowoczesny, cyfrowy format książki audio zapewnia łatwy, szybki i wygodny dostęp do jej treści. Audiobooka możesz mieć zawsze przy sobie. Ty decydujesz kiedy i gdzie go słuchasz. Wystarczy przenośny odtwarzacz mp3 albo zwykły komputer.


Nasze życie toczy się coraz szybciej. Niezliczone obowiązki i mnogość zajęć sprawiają, że na sięgnięcie po książkę zazwyczaj nie starcza nam czasu. Wychodząc temu naprzeciw oddajemy w Państwa ręce nową serię wydawniczą - "Klub czytanej książki", w ramach której przygotowaliśmy najważniejsze dzieła polskiej literatury w wersji dźwiękowej. Audiobooki - od dawna bardzo popularne na zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych zdobywają coraz większe grono zwolenników również w Polsce. Rozwój nowoczesnych technologii stwarza dziś możliwość posiadania przy sobie całej biblioteki a my dzięki temu możemy zapoznać się z lekturą w dowolnej chwili - w samochodzie, w domu, w drodze do szkoły lub pracy. Wystarczy dowolny odtwarzacz czytający pliki mp3 albowiem głównie w tym formacie wydawane będą kolejne pozycje z serii "Klubu czytanej książki".

Życzymy miłego słuchania!

Zamów teraz, a już w kilka chwil po zakupie, drogą elektroniczną dostarczymy Ci wybranego audiobooka. Bez odchodzenia od komputera, zyskujesz błyskawiczny dostęp do tego przydatnego opracowania.

czyta: Michał Białecki

Potop - audiobook

18,51 zł 19,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.8 (5 oceniających)

1 - 5 z 5 opinii

 • Ocena:5
  Tomasz/2011-05-14

  Wreszcie uzupełnienie braków ze szkoły, dobra książka dla całej rodziny na długie podróże, lektor dobry, może ciut za wolny, ale za to bardzo wyraźny

 • Ocena:5
  Tamara Kuczerska/2011-04-19

  Czytałam "Potop" bardzo dawno temu, teraz musiałam go sobie przypomnieć. Jestem zachwycona modulacją głosu lektora. Słuchając lej lektury, jest się wśród bohaterów, razem z nimi walczy, razem z nimi kocha.

 • Ocena:4
  Aneta Żelichowicz/2009-10-05

  Audiobook'a słucha sie miło. Wyraźne czytanie, co wpada w ucho.Polecam dla osób,którzy nie lubią czytać książek:)

 • Ocena:5
  tomasz wójcik/2009-06-16

  Tak jak i poprzednie książki ta okazała się Bardzo Dobrym wydaniem na MP3, bardzo miło się jej słucha, nie istotne czy w domu czy podczas jazdy samochodem.

 • Ocena:5
  Dominik Smyl/2009-01-03

  Wreszcie! To jest to na co czekałem. wspaniały lektor, zero problemów z odtwarzaniem i ściągnięciem. Super się tego słucha. Naprawdę świetny produkt polecam!

1 - 5 z 5 opinii