Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Proszę nikogo nie winić – audiobook

audiobooki: Proszę nikogo nie winić – audiobook
CENA NEXTO
Proszę nikogo nie winić – audiobook
CENA NEXTO

Zygmunt Zeydler-Zborowski  

Tomasz Sobczak  

31.03.2026

31.03.2026

polski

181 min

Saga Egmont

978-87-273-2068-7

  • MP3
Opis

Nagła fala samobójstw w stolicy – tak krzyczą nagłówki, ale czy na pewno pokrywa się to z prawdą?

Przez Warszawę przetacza się seria samobójstw. Starsi panowie odbierają sobie życie ze strachu przed cierpieniem i samotną starością. Przynajmniej o takich motywach mówią śledczy. Gdy mocniej zagłębić się w sprawę, okazuje się jednak, że denaci mieli raczej optymistyczny stosunek do przemijania. Każdy z nich miał również wysokie oszczędności, które... wyparowały w niejasnych okolicznościach. Czy funkcjonariusze stołecznej policji zdołają ustalić faktyczne powody zgonów nim do kostnicy zawita kolejny pogodny emeryt?

Powieść jednego z najpopularniejszych pisarzy PRL – w sam raz dla miłośników kryminałów retro.

Język, postacie i poglądy zawarte w tej publikacji nie odzwierciedlają poglądów ani opinii wydawcy. Utwór ma charakter publikacji historycznej, ukazującej postawy i tendencje charakterystyczne dla czasów, z których pochodzi.

PRL kryminalnie

PRL kryminalnie – seria składająca się z powieści milicyjnych najbardziej poczytnych autorek i autorów czasów PRL.

Zygmunt Zeydler-Zborowski (1911-2000) – znany z kryminałów PRL z majorem Downarem w roli głównej. Pochowany na warszawskich Powązkach.

Proszę nikogo nie winić - audiobook
22,49 zł 24,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 22,49 zł
?
Ładowanie rekomendacji…
Ładowanie rekomendacji…
Ładowanie rekomendacji…
Opinie o produkcie
Ocena:

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!