Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Przypadki Robinsona Cruzoe – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Przypadki Robinsona Cruzoe – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Daniel Defoe  

Antoni Rot  

15.10.2010

20.04.2010

polski

08:31:41

Promatek Media

978-83-61834-52-6

Ocena: 4.5 (2 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Opis

Przypadki Robinsona Cruzoe - to pierwsza część powieści podróżniczo-przygodowej Daniela Defoe. Do końca XIX wieku była najczęściej wydawaną książką na świecie.

Teraz doczekała się także wersji dźwiękowej.

Akcja rozgrywa się w XVII wieku. Po katastrofie okrętu Cruzzoe trafia na wyspę, która okazuje się bezludna. Uczy się życia niemal od początku… Odkrywanie na nowo funkcji podstawowych przedmiotów, zmagania z najprostszymi czynnościami, symbioza z przyrodą, przeplatają się tu z nostalgią, samotnością, chwilami zwątpienia i radości.  Bohater spędza na wyspie 28 lat.

Książkę czyta aktor Antoni Rot. Jego wieloletnie doświadczenie zawodowe w połączeniu z ciekawą interpretacją sprawia, iż przenosimy się natychmiast w świat opisywanych zdarzeń i osobistych przemyśleń głównego bohatera.

Przygotowana specjalnie na potrzeby książki muzyka, jest stylizowana na autentyczne brzmienia i kompozycje pierwotnych mieszkańców z okolic górnych wybrzeży Ameryki południowej, gdzie leży naprawdę - po dziś dzień - wyspa Robinsona…

Przypadki Robinsona Cruzoe - audiobook

23,16 zł 24,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (2 oceniających)

1 - 2 z 2 opinii

 • Ocena:4
  Krzysztof Włodarczak/2012-11-29

  Słuchając Robinsona odkrywam całkowicie nowe dno, którego nie widziałem będąc młodym. Wtedy był to dla mnie zwykła powieść przygodowa. Dziś widzę wielkie zmaganie głównego bohatera, przede wszystkim jednak ze sobą. Dojrzewanie Robinsona jako człowieka i mężczyzny. Historia jest naprawdę fascynująca!
  Jedynym minusem jest lektor. Raczej nie zachwycający, nieco monotonny. Z drugiej strony po książkach czytanych przez Piotra Fronczewskiego ciężko będzie chyba znaleźć mu równego. ;-)
  Ogólnie książkę polecam!

 • Ocena:5
  tomasz denek/2011-10-05

  Bardzo podobała mi się mp3.

1 - 2 z 2 opinii