Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Reimprinting. Ostatnie pożegnanie. Pomost świadomości z podświadomością. Uzdrawianie traumy po stracie – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Reimprinting. Ostatnie pożegnanie. Pomost świadomości z podświadomością. Uzdrawianie traumy po stracie – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Renata Zarzycka  

Renata Zarzycka  

16.02.2022

14.02.2022

polski

64 min

Akademia Rozwoju Coaching Życia

978-83-67225-02-1

  • MP3

Opis

MIŁOŚĆ i WALENTYNKI versus TakoTsubo - Zespół Złamanego Serca (On “Broken-Heart Syndrome” and the Possibility of Resilience) czyli „Reimprinting. Ostatnie pożegnanie. Pomost świadomości z podświadomością. Uzdrawianie traumy po stracie”. Seria: Mindfulness - trening uważności. Część 3.

Audiobooki z serii „Mindfulness, czyli trening uważności”, są kolejnymi wykładami nagranymi na żywo podczas lives w 2020 roku. Ich celem było niesienie pomocy osobom cierpiącym, a jednocześnie nie zawsze dobrze rozumianym przez ich lekarza z uwagi na brak widocznych odchyleń w klasycznych badaniach. Trudności w uzdrawianiu chorób psychosomatycznych wynikają z braku specjalistów medycyny holistycznej. Najlepiej jest skorzystać z konsultacji u terapeuty pracującego w nurcie dyscypliny naukowej PsychoNeuroImmunologia. Przeprogramowanie techniką „spójrz za siebie w tył” jest pomostem między umysłem świadomym i podświadomym. Pomaga poprzez ponowne wyświetlenie w wyobraźni przechowywanych w podświadomości wydarzeń i wdrukowanie związanych z nimi nowych emocji, trwale uzdrowić traumy. Ponieważ nasz mózg nie odróżnia tego, co widzi w rzeczywistości od kreowanej w wyobraźni wizji, dlatego w technice wizualizacji możliwa jest zmiana kwantowych kodów zapisów z osłabiających i ograniczających na wspierające i wzmacniające dla człowieka. W efekcie pracy na poziomie podświadomości, następuje zmiana przeszłości człowieka i jej świadome uzdrowienia. Świadomie pamięta, co go spotkało, ale nie odczuwa już w związku z tym trudnych emocji. Także ciało, po uwolnieniu traumy, otrzymuje inny sygnał z podświadomości i rozpoczyna proces uzdrowienia z chorób psychosomatycznych. Jedna z chorób łączona z nagłym lub burzliwym rozstaniem, dotyczy Zespołu Złamanego Serca, a jej określenie to TakoTsubo Syndrome (TTS).

„TTS polega na nagłym i przejściowym zaburzeniu funkcji skurczowej lewej komory, a w obrazie klinicznym łudząco przypomina zawał” — mówi dr hab. n. med. Miłosz Jaguszewski. TakoTsubo Cardiomyopathy (TTC) to choroba mięśnia sercowego o ostrym charakterze, występująca często w silnym powiązaniu ze stresem emocjonalnym lub fizycznym. Kardiomiopatia takotsubo może przypominać ostry zespół wieńcowy a jej objawami są m.in. silny stres spowodowany strachem i negatywnymi emocjami, ból w klatce piersiowej, duszności, kołatanie serca, nudności, wymioty i omdlenie. Nazwa schorzenia pochodzi od japońskiego słowa oznaczającego naczynie do połowu ośmiornic. Szczególnie ten rodzaj choroby psychosomatycznej będzie dotyczył ostatniego pożegnania i oczyszczenia się z towarzyszącej temu „ciężkiej i „trudnej” emocji traumy rozstania.

Technika wizualizacji uwalniania od traumy nagłego rozstania poprzez reimprinting, jest połączeniem wiedzy z epigenetyki i fizyki kwantowej. Epigenetyka to nauka zajmująca się badaniem zmian ekspresji genów, które nie są związane ze zmianami w sekwencji nukleotydów w DNA, lecz są one modyfikowana przez czynniki zewnętrzne. Ekspresja ta może być modyfikowana przez czynniki zewnętrzne i podlegać dziedziczeniu. Taki rejestr sytuacji, zachowań oraz traum jest dziedziczny w postaci zapisu epigenetycznego. Epigenetyka jest nauką badającą relację pomiędzy kodem genetycznym a środowiskiem życia – psychicznym i fizycznym człowieka. Ekspresja genomu może być modyfikowana za pośrednictwem czynników środowiskowych, stylu życia, wychowania oraz za pośrednictwem emocji. Ponieważ może podlegać dziedziczeniu, epigenetyka bardzo często nazywana jest tzw. drugim kodem, czyli tym, co ponad genami – kodem kwantowym. Jednoczesne zastosowano tu Technikę Emocjonalnej Wolności (Emotional Freedom Techniques, dalej EFT), która przyspiesza proces pozytywnych i głębokich zmian.

Siła naszych systemów przekonań jest niewątpliwa. Nasze przekonania kształtują nasze myśli, a dostarczając paliwa do reakcji emocjonalnych, kształtują nasze reakcje i zachowanie, a w efekcie nasz świat zewnętrzny, materializując rzeczywistość. Jeśli możemy zmienić nasze przekonania, to możemy zmienić wszystko!

Posłuchaj uważnie audiobooka i napisz w komentarzu / opinii, co najbardziej zainteresowało Cię, co przykuło Twoją uwagę, co Cię zaskoczyło bądź, co takiego weźmiesz z tego audiobooka dla siebie, aby wykorzystać to w swoim życiu.


Autorka będzie wdzięczna za pozostawienie pozytywnej opinii i gwiazdek. Jeśli wszystko jest nowością dla Ciebie lub czegoś nie zrozumiesz – napisz o tym również, a dokładnie, co konkretnie jest niezrozumiałe. Informacje posłużą do tworzenia kolejnego materiału pomocniczego w SAMOUZDRAWIANIU SIĘ oraz do wyjaśnienia poruszonych w komentarzach czy opiniach kwestii. Autorka pięknie dziękuje za wszystkie konstruktywne opinie.

 

Reimprinting. Ostatnie pożegnanie. Pomost świadomości z podświadomością. Uzdrawianie traumy po stracie - audiobook

29,67 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!