Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Saga rodziny z Ogrodowej. Tom 2. Duszący zapach bzu – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Saga rodziny z Ogrodowej. Tom 2. Duszący zapach bzu – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Ewelina Maria Mantycka  

Agnieszka Krzysztoń  

28.02.2022

28.02.2022

polski

14:14:00

Storybox.pl

978-83-8271-162-2

  • MP3

Opis

Kontynuacja losów rodziny z ulicy Ogrodowej. 
Fabian i Lilka próbują zbudować swój związek na kruchym fundamencie zaufania. Miłość, której się nie spodziewali, stawia przed nimi nowe wyzwania i problemy. Związek dwojga ludzi niełatwo zacząć z bagażem niepowodzeń i traumatycznych doświadczeń. Zbliżające się lato i ciepłe dni dają początek wielkim pragnieniom, które w nich drzemią. 
Cały wachlarz emocji nawiedza prawnuki „szalonej wiedźmy z Ogrodowej”. Klaudia Leszczyńska po powrocie do Czarnowa przeżywa na nowo pokusy, które do niedawna były tylko wspomnieniem. Dla Rajmunda nie ma w życiu nic ważniejszego niż jego dzieci, ich dobro i zapewnienie im bezpieczeństwa. Duszący zapach bzów rosnących niegdyś za spichlerzem przy dworku przypomina o zagadkowej śmierci dziewczynki, którą lata temu pochowano w rodzinnej mogile. 
W tle dziadek Janek snuje opowieści o prababce Rozalii, która w oczach syna była zupełnie inna niż plotki głoszone o niej w okolicy. Jej prawnuki starają się odkryć, dlaczego tak bardzo kochała miejsce, w którym ją skrzywdzono...

Saga rodziny z Ogrodowej. Tom 2. Duszący zapach bzu - audiobook

30,64 zł 32,95 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!