Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Serafina i kochankowie – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Serafina i kochankowie – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Krystyna Nepomucka  

Hanna Kinder - Kiss  

27.09.2012

20.07.2012

polski

20:33:00

Storybox.pl

978-83-63302-58-0

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

Niezwykła historia młodziutkiej Serafiny, którą życie wystawiło na ciężką próbę, pozbawiając domu rodzinnego. Odpowiedzialność za jej los bierze w swoje chciwe ręce ciotka Apolonia, wyznająca zasadę, że nic tak nie wyniszcza kobiety jak praca i nadmierne myślenie, a największy kapitał każdej panny stanowi uroda. Ów kapitał ma zapewnić Serafinie dostatnie życie u boku godnego partnera – a godnym, zdaniem ciotki, może być jedynie mężczyzna stateczny, w wieku, w którym ma się większe skłonności do sadła i kont bankowych, niż do kobiet… Serafina przechodzi z rąk do rąk, zaspokajając wymyślne, a bywa, że i niedorzeczne, pragnienia podstarzałych mężczyzn. Aż wreszcie któregoś dnia na jej drodze pojawia się Alojzy…

Zabawna, wciągająca książka Krystyny Nepomuckiej w groteskowy sposób opisuje twardą rzeczywistość, w której oczywiste wartości nabierają zupełnie innego wymiaru.

 

Krystyna Nepomucka jest autorką ponad 30 powieści, z których największy rozgłos przyniósł jej cykl zapoczątkowany przez Małżeństwo niedoskonałe. Poczucie humoru, dystans do opisywanego świata i bohaterów każdej historii oraz barwny język autorki sprawiają, że od jej książek trudno się oderwać.

Serafina i kochankowie - audiobook

23,16 zł 24,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Jacek Walczyński/2013-11-28

    Książka ciekawa, niemniej jednak trochę w stylu międzywojennym, oczywiście z współczesnymi realiami. Muszę sięgnąć do innych książek tej Autorki, co polecam także innym czytelnikom.

1 - 1 z 1 opinii