Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Służbowe stosunki – audiobook

TANIEJ 7 %

Lena M. Bielska  

Daria Brudnias  

24.11.2022

22.11.2022

polski

490 min

NieZwykłe

978-83-8320-273-0

  • MP3

Opis

Gorący romans biurowy autorki serii mafijnej „Bellomo”!
Julia Chmielewska sprawuje wysokie stanowisko w jednej z katowickich hurtowni. Jest szczęśliwa, ponieważ wykonuje pracę, którą kocha. Jej świat kręci się wokół życia zawodowego, ukochanego psa i Oliwii – przyjaciółki z czasów studiów. Jednak ten spokój zostaje gwałtownie zburzony.
W hurtowni rozpoczyna pracę Alek Wysocki: mężczyzna, z którym Julia kiedyś była związana. Kobieta dostaje zadanie, aby wprowadzić go w działalność firmy, co tylko dodatkowo ją frustruje. Jakby tego było mało, musi dzielić z nim swój gabinet. Ich nierozwiązane sprawy z przeszłości jedynie podsycają napięcie.
Arek – właściciel firmy i wujek Alka – widząc, że utarczki słowne między tą dwójką są na tle emocjonalnym, wysyła ich w delegację…                                                                                                                                                                                                                                                                           Opis pochodzi od wydawcy.

Służbowe stosunki - audiobook

48,27 zł 51,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!