Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Star Carrier. Tom 1. Pierwsze uderzenie – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Star Carrier. Tom 1. Pierwsze uderzenie – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Star Carrier  

Ian Douglas  

Justyn Łyżwa  

08.05.2020

08.05.2020

polski

12 godz. 19 min.

Storybox.pl

978-83-63302-89-4

  • MP3

Opis

Wiek XXV. Tajemniczy władcy Galaktycznego Imperium Sh’daar uznali, że gwałtowny rozwój genetyki, robotyki, infotechnologii oraz nanotechnologii (GRIN) doprowadzi gatunek ludzki do punktu „osobliwości technologicznej”, w którym ludzkość osiągnie transcendencję.

Sh’daar uważają, że jest to zagrożenie dla całego Wszechświata – dlatego gatunek ludzki musi zostać powstrzymany, nawet jeśli miałoby to oznaczać jego całkowitą eksterminację. Lecz ludzie nie byliby sobą, gdyby podporządkowali się bez szemrania naciskom obcych, choćby i najpotężniejszych...

Siedziałeś kiedyś za sterami gwiezdnego myśliwca? Czułeś strzał adrenaliny, kiedy jednostka wroga pojawiła się w celowniku? Mrużyłeś oczy, oślepiony słońcami nuklearnych eksplozji, rozdzierających głuchą ciszę przestrzeni? Miałeś okazję stanąć w obronie swojego świata, być jednym z tych, o których Churchill powiedział: „Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele tak nielicznym?”. Wiesz, jak to jest, kiedy trzeba awaryjnie wylądować i radzić sobie w obcym, skrajnie wrogim środowisku? Teraz masz niepowtarzalną okazję przeżyć to na własnej skórze. Zobaczysz, jak postrzega krwawe starcie nie tylko zwykły żołnierz, ale także jak wygląda ono z perspektywy dowódcy.

Ian Douglas prowadzi czytelnika przez meandry wojny z takim znawstwem, że będziesz miał wrażenie, jakbyś uczestniczył w wydarzeniach całym sobą, sercem, duszą i ciałem.

Star Carrier. Tom 1. Pierwsze uderzenie - audiobook

23,01 zł 25,57 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25,57 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

15,34 zł 25,57 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25,57 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!