Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Studnia Marzeń czyli Czakra Mózgu. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. Część 14 – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Studnia Marzeń czyli Czakra Mózgu. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. Część 14 – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

Renata Zarzycka  

Renata Zarzycka  

09.11.2022

07.11.2022

polski

62 min

Akademia Rozwoju Coaching Życia

978-83-67225-83-0

  • MP3

Opis

,,Studnia marzeń”, jako czakra mózgu umiejscowiona jest z tyłu szyi na połączeniu szyi z głową. Niektórzy ludzie, kiedy są zrelaksowani, często odchylają lekko głowę do tyłu, „kładą” ją jak na poduszce, opierając na wyciągnięte szyi lub podpórce z ramion bądź poduszki i zamykają na chwile oczy, aby sobie odpocząć i pomarzyć. Mówi się, że taka pozycja, również pomaga w dostępie do ukrytych dziedzin w „studni marzeń”. Wszak wszystko, co człowiek osiągnął we współczesnej technologii, było kiedyś tylko, albo aż, czyimś marzeniem. Czakra mózgu pomaga dostrzec rzeczy takimi, jakie są, bez oceniania i dopuszczania do ingerencji jakichkolwiek osądów umysłu. Pomaga też spojrzeć w przeszłość bez wydawania opinii, osądzania czy obwiniania tak, aby zneutralizować swoje emocje związane z „ciałem bolesnym” i trauma z dawnych lat i zamienić je na naukę na doświadczeniu, tworząc dzięki temu swoją życiową mądrość.

Kiedy czakra ta nie pracuje prawidłowo, kiedy nie jest w równowadze sprawia, że nie wierząc w swoje możliwości i możliwość tworzenia rzeczy z naszych myśli – z sennych marzeń, człowiek widzi wyłącznie negatywną stronę wszystkiego, nie potrafiąc odczuwać ani sięgać do intuicji.

Jaka może być przyczyna nieprawidłowego działania Czakry Mózgu?

Co stoi na przeszkodzie w jej prawidłowej pracy?

Jak z nią pracować i jak ją uaktywnić?

Na te i wiele innych pytań związanych z przeszłością, bólem w ciele oraz marzenia i Czakrą Mózgu, odpowiedzi szukaj w tym audiobooku.

 

Studnia Marzeń czyli Czakra Mózgu. Kronika Akaszy Wtajemniczenie. Część 14 - audiobook

36,74 zł 39,50 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!