Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Święta Rito od rzeczy niemożliwych – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Święta Rito od rzeczy niemożliwych – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Marta Fox  

Marta Fox  

26.02.2008

18.05.2006

polski

04:00:00

Aleksandria

9788365449726

Ocena: 4.5 (4 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Opis

Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych, to niezwykła opowieść, poświęcona patronce, która wiele zmieniła w życiu autorki, Marty Fox.

Dariusz Nowacki, tak opisuje tę książkę: O niewielu książkach można powiedzieć, że – tak naprawdę – zostały napisane po to, aby mogły być wysłuchane. Książka Marty Fox jest takim dziełem. "Święta Rito od Rzeczy Niemożliwych" to wypowiedź nie tylko osobista i prawdziwa, ale przede wszystkim ofiarowana pojedynczemu odbiorcy, powierzona mu w zaufaniu. Głos autorki utrwalony na płytach sprzyja tej szczególnej sytuacji odbiorczej. Bo przecież kiedy słuchamy – ufamy bardziej.

Zamów teraz, a już w kilka chwil po zakupie, drogą elektroniczną dostarczymy Ci wybranego audiobooka. Bez odchodzenia od komputera, zyskujesz błyskawiczny dostęp do tej opowieści. Przyjemny głos autorki, która sama czyta swoją książkę,  gwarantuje pełne zadowolenie z jej słuchania.

Święta Rito od rzeczy niemożliwych - audiobook

24,57 zł 27,30 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

16,38 zł 27,30 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.5 (4 oceniających)

1 - 4 z 4 opinii

 • Ocena:4
  Lewski/2016-10-09

  Nie czytałem jeszcze żadnej książki pani Fox, z opisów innych pozycji...niekoniecznie bym kupił.
  Rita jest ok. Słuchliśmy z żoną z przyjemnością, Kupiłbym jeszcze raz, przyjacielowi bym polecił lub podarował, wspomniawszy o czym rzecz traktuje, nie każdy gustuje w życiorysach.

 • Ocena:5
  TLS/2010-03-05

  Znakomita, błyskawiczna forma zakupu książek audio, bez dodatkowych kosztów przesyłki i bez konieczności oczekiwania na nią. Moje pełne zadowolenie przełoży się na następne zakupy w tej formie.

 • Ocena:5
  Ewa T./2009-02-17

  Niewiele jest takich książek, a szkoda. Pachnie nie tylko różami, ale też światem dzieciństwa i młodości, budzi wspomnienia te dobre i te złe, nasuwa refleksje. A całości dopełnia przyjemny głos Pani Marty i podkład muzyczny. Udany zakup, naprawdę warto POSŁUCHAĆ!

 • Ocena:4
  monika d./2009-01-31

  książka pachnie różami, gdy się jej słucha...
  Jest to opowieść, z którą można się identyfikować. Jest bardzo kobieca, wzruszająca, zabawna. Bardzo polecam, bo daje nadzieje, której coraz częściej nam brak.

1 - 4 z 4 opinii