Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Syndrom Everetta. Tom 1. Ulysses – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Syndrom Everetta. Tom 1. Ulysses – audiobook
TANIEJ 5 %

Jarosław Ruszkiewicz  

Roch Siemianowski  

04.07.2020

polski

33 godz. 3 min.

Heraclon International

978-83-7927-335-5

  • MP3

Opis

Czterdzieści tysięcy lat temu starły się dwie kosmiczne cywilizacje, dysponujące potęgę niewyobrażalną dla współczesnego człowieka.

Arnvallia została obrócona w perzynę, a jej flota doszczętnie zniszczona. Imperialny okręt wojenny wraz z niedobitkami floty stoczył swoją ostatnią walkę, ale nie było już nadziei na zwycięstwo. Pozostała tylko ucieczka i znalezienie schronienia. Mały świat na peryferiach i z dala od szlaków komunikacyjnych dawał szanse na przeżycie. Jednak wrogowie nie dali za wygraną. Ich psy gończe rozpoczęły przeczesywanie kosmosu, szukając śladów znienawidzonej Arnvallii i nieprawdopodobnie zaawansowanej technologii, która zniknęła wraz z nią.

Ziemia XXII wieku korzysta z dobrodziejstw taniego ekologicznego paliwa, a zarazem pogrąża się w dziwnej stagnacji. Zupełnie jakby ktoś lub coś starał się zahamować rozwój ludzkości, nie pozwolić jej rozwinąć skrzydeł, zatrzymać w drodze do gwiazd... Z pozoru przypadkowa katastrofa samolotowa jest pierwszym ogniwem w łańcuchu wydarzeń, które mogą prowadzić do ujawnienia straszliwej prawdy i odkrycia spisku przeciw ziemskiej cywilizacji.

Kto za tym stoi? Kim jest Ulysses? Ile czasu pozostało ludziom, zanim nadejdzie ostateczna zagłada?

Syndrom Everetta. Tom 1. Ulysses - audiobook

33,20 zł 34,95 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!