Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Sztuka zdobywania pieniędzy. Złote zasady zarabiania – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Sztuka zdobywania pieniędzy. Złote zasady zarabiania – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

TANIEJ 7 %

P.T. Barnum  

Tomasz Kućma  

04.01.2022

02.01.2021

polski

103 min

Dom Wydawniczy Kontinuum

978-83-67060-16-5

  • MP3

Opis

Sztuka zdobywania pieniędzy. Złote zasady zarabiania” to klasyczny już bestseller z zakresu rozwoju osobistego i literatury na temat budowania fortuny. Publikacja obfituje w praktyczne rady, których zastosowanie ma ułatwić odbiorcy osiągnięcie biznesowego sukcesu. Autor nie ogranicza się przy tym do suchych wskazówek budowanych w formie nakazów i zakazów, tylko wzbogaca je licznymi anegdotami ze swojego barwnego życia. To one czynią z podręcznika wciągającą opowieść o niezwykłym człowieku.

P.T. Barnum – biznesmen i założyciel słynnego objazdowego cyrku - przez historię oceniany jest jako jeden z prekursorów reklamy i przemysłu rozrywkowego. Podejmowane przez niego działania zapewniły mu nie tylko bogactwo, ale też przyniosły sławę i rozpoznawalność. Być może nie osiągnąłby ich z takim rozmachem i na ogromną skalę, gdyby nie wyjątkowe zdolności oratorskie połączone z siłą perswazji.

W swojej publikacji autor dzieli się bogatym doświadczeniem, przekuwając je w uniwersalny zbiór zaleceń mogących stanowić inspirację dla współczesnych przedsiębiorców.

Sztuka zdobywania pieniędzy. Złote zasady zarabiania - audiobook

37,11 zł 39,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!