Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Tak sobie myślę... – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Tak sobie myślę... – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Jerzy Stuhr  

Jerzy Stuhr  

11.06.2013

14.06.2012

polski

5:45:00

Wydawnictwo Literackie

9788308051528

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

  • MP3

Opis

NAJWAŻNIEJSZA KSIĄŻKA ROKU

CZYTANA PRZEZ SAMEGO AUTORA

Posłuchaj głosu jednego z najwybitniejszych polskich aktorów.

Ten audiobook to niezwykła rozmowa Jerzego Stuhra  ze słuchaczami, czytelnikami,  a zarazem  z samym sobą:  o życiu, o miłości, o sztuce – o rzeczach najważniejszych.  

Gdy Jerzy Stuhr w zeszycie podarowanym mu przez córkę zaczął notować swoje  przemyślenia i obserwacje, był październik 2011 roku, początek jego walki z chorobą nowotworową.   Choć dziennik powstawał w tak ciężkim dla Autora okresie,  to nie  rak jest głównym tematem i bohaterem zapisków.   Dziesiątki anegdot, polityka, sport, kultura, refleksje o roli aktora we współczesnym świecie,  recenzje oglądanych filmów, wspomnienia  i głębokie przemyślenia na temat rodziny, przyjaciół i wielbicieli – o tym Autor  pisze najwięcej. 

A choroba? Oczywiście jest, ale jakby w tle. Jerzego Stuhra najbardziej zajmuje to, co za szpitalnymi oknami.

Tak sobie myślę… ma wszelkie walory szlachetnej literatury dziennikowej. Szlachetnej przez swą wielobarwność, czułość, przez żarliwy i szczery stosunek autora do spraw i ludzi. To pisanie wartkie, emocjonalne, niewydziwione i bezpretensjonalne, bardzo Stuhrowe – jak jego teatr i jego kino”.

Tadeusz Nyczek

JERZY STUHR (ur. 1947 r.) – jeden z najpopularniejszych i najbardziej wszechstronnych aktorów polskiego teatru i filmu, przez wiele lat związany z krakowskim Starym Teatrem i scenami teatrów włoskich, reżyser filmowy i teatralny, wykładowca krakowskiej PWST i wieloletni rektor tej uczelni, jest laureatem wielu prestiżowych nagród i członkiem Europejskiej Akademii Filmowej. Autor książek: Sercowa choroba, czyli moje życie w sztuce i Stuhrowie. Historie rodzinne.

Tak sobie myślę... - audiobook

26,91 zł 29,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:5
    BEATA SKALSKA/2013-07-08

    Wspaniale, wspaniale, wspaniale. Uwielbiam słuchać J. Stuhra . Trochę się bałam ,że będą to smutne zapiski z choroby . Tymczasem nie . Jest kilka odniesień do wydarzeń, które się działy w Polsce. Nie ma (a tego się obawiałam ) roztkliwiania się nad sobą. Tak mi się spodobała, że gdy się skończyła to natychmiast kupiłam drugą pt. "Stuhrowie historie rodzinne". POLECAM

1 - 1 z 1 opinii