Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Telefon od Boga – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Telefon od Boga – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

BestsellerTANIEJ 7 %

Paweł R. Stań  

Paweł R. Stań  

27.08.2012

01.01.2008

polski

00:24:10

Rara Avis Centrum Wspierania Kreatywności

978-83-61427-48-3

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • MP3

Opis

Czym jest Telefon od Boga? Jest przesłaniem dla Twojej Podświadomości i kieruje Cię w stronę Twoich ukrytych zdolności. Nie jest to nowy program, który dany sposób myślenia zastępuje innym, wymyślonym i uważanym przez Rozum za sensowny. Podświadomość dokonuje pewnych rzeczy dla nas, steruje funkcjami organizmu, steruje emocjami, jest odpowiedzialna za realizację naszych marzeń. Wydajemy jej pewne polecenia, a ona je realizuje. Czasem bywa jednak też tak, że choć świadomie czegoś chcemy, to Podświadomość może tego nie chcieć. Do tego nie jest ona ani liniowa, ani logiczna... W konsekwencji, jeśli ktoś ma negatywne przekonanie o czymś, np. mówi o kimś, że jest głupi, albo o sobie: „nikt mnie nie kocha, jaki jestem biedny, tak ciężko znaleźć pracę etc.”, to Podświadomość myśli: „Mój Pan chce doświadczać sytuacji, która potwierdzi, że tamten jest głupi, a jego nikt nie kocha, jest biedny i ciężko mu znaleźć pracę”. Rozumiesz? To nie wynika z tego, że życie jest trudne, pieniądze nie chcą napływać i nie ma dobrych ludzi. Tak się dzieje, bo TY TAK CHCESZ! SAMI KREUJEMY NASZE ŻYCIE!

Uwaga 1 Telefon... ma tylko jedno założenie: Jesteś Dzieckiem Boga. Burzy postawy „sługi, niewolnika, obrońcy Boga” oraz przekonania typu „nie jesteś godzien, nie zasługujesz”. Jesteś Dzieckiem!

W jaki sposób odbierać Telefon…, aby skutecznie zmieniać życie:

 1. To nagranie skierowane jest do Twojej Podświadomości.
 2. Jego celem jest osłabienie energii negatywnych przekonań i zaszczepienie w Podświadomości nowego sposobu postrzegania siebie i świata, a co za tym idzie - reagowania na niego.
 3. Odbierając Telefon… decydujesz się poświęcić sobie minimum 20-30 minut dziennie przez 100 kolejnych dni. Z tym wiąże się SYSTEMATYCZNOŚĆ i UWAGA. Przeraziło Cię to? Może obawiasz się, że nie wystarczy Ci sił, albo samodyscypliny, albo (tu wpisz swoje obawy). Pytanie brzmi: czy CHCESZ coś zmienić? Jeśli tak, to…
 4. Słuchaj siebie i bądź konsekwentny lub konsekwentna. Jeśli coś wypada i nie możesz o danej porze wysłuchać Telefonu… - ustal, kiedy go odbierzesz. Zwłaszcza na początku jest taka wewnętrzna chęć słuchania go nie tylko przed snem, ale i rano po przebudzeniu. To taka wewnętrzna CHĘĆ zmiany - obserwowania tej zmiany w świecie! Na zewnątrz. To takie niesamowite uczucie, gdy obserwujesz, jak otwarcie się na swoje wnętrze zmienia świat na zewnątrz! I wtedy zaczynasz rozumieć, że Jesteś Dzieckiem Boga - zaczynasz rozumieć to Sercem, zaczynasz być Dzieckiem Boga. Różnica polega na tym, że możesz to rozumieć intelektualnie - wtedy żyjesz swoim wyobrażeniem tego. Kiedy jednak wiesz to Sercem - wtedy Jesteś… Można o tym mówić, opowiadać o swoim doświadczeniu, ale w konsekwencji każdy przechodzi tę drogę sam.
 5. Bez sztucznego nacisku - niech się dzieje.
 6. Przeczytaj Największy Cud Świata Oga Mandino!

Kroki:

 1. Przed snem znajdź Miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać.
 2. Odbierz Telefon… i z uwagą go wysłuchaj.
 3. Podziękuj sobie za czas, jaki poświęciłeś lub poświęciłaś dla swojego rozwoju.
 4. Zasypiaj, myśląc o tym, że jesteś Dzieckiem Boga, o swoim związku z nim, o swoich zdolnościach, albo bądź w stanie bez myśli.

Uwaga 2 Przynajmniej na początku staraj się nie mówić innym o tym, co robisz. Podświadomość bywa wrażliwa na zdania innych ludzi - ich negatywne wypowiedzi mogą ją zdołować.

Przewidywane efekty:

 • Wzrost Poczucia Własnej Wartości.
 • Otwarcie się na Wewnętrzną Miłość.
 • Otwarcie się na Świat.
 • Bardziej świadome kreowanie życia - przyciąganie dobrych dla naszego rozwoju ludzi i sytuacji.
 • Wewnętrzna Radość i Spokój.

Telefon od Boga - audiobook

8,37 zł 9,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Ewelina Szaj/2013-04-13

  Gorąco polecam te publikację, jest to audiobook opowiadający o tym, że każdy z nas jest dzieckiem Boga i że nikt nie ma prawa czuć się gorszym. To treściwe opowiadanie, którego możesz wysłuchać zawsze w chwili zwątpienia! POLECAM !!

1 - 1 z 1 opinii