Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Układ – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Układ – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Piotr Kościelny  

Kamil Pruban  

20.04.2023

20.04.2023

polski

Czarna Owca

9788382525984

  • MP3

Opis

Audiobook w interpretacji Kamila Prubana.

Mocna, brocząca krwią, momentami wstrząsająca lektura dla fanów kryminalnych zagadek z wątkiem politycznym w tle. Anna Ruszczyk - „Gazeta Śledcza”

Radosław Grot – były komisarz wrocławskiego wydziału zabójstw, a obecnie prywatny detektyw w szponach alkoholizmu – otrzymuje sprawę, która będzie miała wpływ na jego dalsze życie.

Po pomoc zgłasza się do niego kobieta poszukująca zaginionego brata, dziennikarza śledczego, który w ostatnim czasie natrafił na temat szokujących powiązań lokalnej polityki, biznesu i grup przestępczych.

Grot, nie mając nic do stracenia, podejmuje się ryzykownego zlecenia i zaczyna nierówną, bezkompromisową walkę z miejscowym układem.

Czy detektywowi uda się odnaleźć zaginionego dziennikarza?

Kim jest tajemniczy pułkownik SB i co łączy go z Grotem?

Kto pociąga za sznurki?

Ponoć, jak mawiał Hitchcock, dobry film powinien zacząć się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie ma nieprzerwanie rosnąć. Skuteczność działania tej zasady także w literaturze odczujecie podczas lektury Układu. Tym razem Piotr Kościelny już od pierwszych stron powieści stawia swojego bohatera w obliczu ekstremalnie trudnych wydarzeń, a następnie daje mu do rozwiązania sprawę pozornie nierozwiązywalną. Bo czy jeden człowiek jest w stanie rozerwać układ polityków, biznesmenów i przestępców?

Anna Sierant – lubimyczytać.pl

Układ jest gotowym scenariuszem na dreszczowiec, w którym nie ma miejsca na sentymenty. Poznajcie przerażający mechanizm niszczenia ludzi niewygodnych dla władzy. Polowanie czas zacząć.

Anna Ruszczyk – „Gazeta Śledcza”

Pamiętacie kultowe słowa skierowane do komisarza Ryby? Masz być jak bulterier, jak wściekły byk, jak Tommy Lee Jones w Ściganym!

Wziął je sobie do serca autor niniejszej książki i postanowił działać poza wszelkimi paragrafami, żeby oddać realizm bezkompromisowej, brutalnej i skorumpowanej części naszej rzeczywistości.

Jest w tej książce taki brud, że potrzebny wam będzie prysznic po jej przeczytaniu.

Marcin Okoniewski – Okoń w sieci

Układ - audiobook

40,49 zł 44,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!