Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ukraiński Kurs podstawowy - Nowa Edycja – audiobook

BestsellerTANIEJ 7 %

praca zbiorowa  

Miłogost Reczek   Natalia Grytsuk   Taras Shumeyko  

02.07.2013

02.07.2013

polski

02:26:41

Edgard

978-83-7788-308-2

  • MP3
  • PDF

Opis

Ukraiński Kurs podstawowy przeznaczony jest dla osób początkujących, oraz wszystkich, którzy chcą szybko i samodzielnie przypomnieć sobie podstawy języka ukraińskiego. Kurs uczy 1500 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień - teraz już samodzielnie zapytasz o drogę, zrobisz zakupy, zarezerwujesz pokój w hotelu i bez problemu porozumiesz się w większości sytuacji! Różnorodne ciekawostki zapoznają Cię z obyczajami oraz kulturą Ukrainy.

Książka-pdf (96 stron) zawiera zapis nagrań, interesujące ćwiczenia, ciekawostki, m.in. o kozakach, Kijowie, Odessie, Lwowie, pomarańczowej rewolucji. Część gramatyczna wyjaśnia najważniejsze zagadnienia oraz zawiera wskazówki dotyczące wymowy.
Wysokiej jakości nagrania (142 min.) pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Wszystkie słówka, zwroty oraz dialogi wraz z tłumaczeniami zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Uczysz się bez konieczności zaglądania do książki!

Nauka z kursem pozwala na opanowanie języka na poziomie podstawowym A2. Umożliwia to zrozumienie zdań i wyrażeń często używanych, bezpośrednio związanych z życiem codziennym (rodzina, zakupy, najbliższe otoczenie, praca), a także porozumiewanie się w tym zakresie.

Ukraiński Kurs podstawowy - Nowa Edycja - audiobook

25,10 zł 26,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Maria Majtyka/2022-05-11

    Jestem zadowolona z zakupionej publikacji. Może się przydać w obecnej sytuacji znajomość języka ukraińskiego.

1 - 1 z 1 opinii