Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

W blasku zorzy tom II. Pałac ze szkła – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: W blasku zorzy tom II. Pałac ze szkła – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Anna Szafrańska  

Agnieszka Postrzygacz  

27.03.2023

27.03.2023

polski

7 godz. 48 min.

Novae Res

978-83-8313-551-9

  • MP3

Opis

Opowieść o miłości, która możliwa jest (nie) tylko w bajkach.

Książę Norwegii, Alexander Christen Oldenburg, wiedzie życie rozpieszczonego bawidamka. Skandale z jego udziałem nie schodzą z pierwszych stron gazet, ale on zupełnie się tym nie przejmuje. Bo i po co? W końcu królem ma zostać jego poważny, odpowiedzialny brat.

Kolejny wybryk Alexandra przynosi jednak nieoczekiwane konsekwencje: trafia on na tymczasowe „wygnanie” do rodzinnej posiadłości nad jeziorem Vansjø. Na domiar złego spotyka tam Ive – pokojówkę, która dopuściła się zdrady rodziny królewskiej i niemal doprowadziła do rozpadu związku jego brata. W ramach zemsty książę postanawia uprzykrzyć życie dziewczynie, która według niego nie zasługuje na jakikolwiek szacunek. I choć Alexander słyszy od swojego ochroniarza starą prawdę, że nienawiść od miłości dzieli jedynie krok, nawet nie przypuszcza, na ile prorocze mogą się okazać te słowa… Czy misternie utkana przez księcia miłosna intryga przyniesie zamierzony skutek?

– Na Boga!W ostatniej chwili powstrzymałem odruch wyplucia wody. Głośno (i boleśnie) przełykając, spojrzałem przez ramię. Pewna jasnowłosa dziewczyna gapiła się na mnie z otwartymi ustami, a wokół jej nóg turlały się owoce i warzywa. Szczególnie jedna rzecz wybitnie przykuła jej uwagę – mój ręcznik. Nie chcąc być niegrzeczny, odchrząknąłem znacząco, a wówczas nieznajoma podniosła wzrok. Nasze spojrzenia spotkały się jedynie na ułamek sekundy, gdyż zaraz wydała z siebie spanikowany pisk i odwróciła gwałtownie głowę, rumieniąc się przy tym z zażenowania.

W blasku zorzy tom II. Pałac ze szkła - audiobook

41,84 zł 44,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!