Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wydział – audiobook

CENA NEXTO

Miłosław Czarnecki  

Mateusz Drozda  

14.02.2024

14.02.2024

polski

4:6:00

SAGA Egmont

9788728577226

  • MP3

Opis

Odkryj mroczną stronę pracy polskiej policji i sekrety śledczych

Fascynująca i wciągająca książka z gatunku true crime, która przenosi czytelnika prosto do serca pracy jednej z komend wojewódzkich policji. Oparta na autentycznych relacjach oficerów, prezentuje nam 26 opowiadań o seryjnych i pojedynczych zabójstwach dokonanych na przestrzeni ostatnich 30 lat. Te bezpośrednie i prawdziwe historie tworzą mroczny obraz przestępczego świata.

Autor otwiera przed nami kulisy prowadzenia dochodzeń kryminalnych poprzez szczegółowe analizy poszukiwań dowodów, metod przesłuchań stosowanych przez doświadczonych detektywów oraz wykorzystania ludzkiej intuicji. Opowiada o sprawach które wstrząsnęły mediami, ale także o tych, które zostały zapomniane lub przemilczane.

Nie znajdziemy tu epatowania sensacją ani niepotrzebnego potęgowania emocji. Drastyczne sceny są precyzyjnie zarysowane tylko tam gdzie to konieczne dla pełnego zobrazowania charakteru zdarzeń i emocji osób w nich występujących. Wydarzenia opisane w opowiadaniach są bez wyjątku autentyczne i wszystkie opisane działania mają swoje pokrycie w rzeczywistości. Stąd też w narracji przyjęto zasadę anonimowości czasu, miejsca i osób w nich występujących.

Miłosław Czarnecki – autor zbioru opowiadań true crime pod tytułem „Wydział”.

Wydział - audiobook

26,99 zł 29,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 15,00 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

17,99 zł 29,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 15,00 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!