Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wyjście z cienia – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Wyjście z cienia – audiobook
BestsellerTANIEJ 5 %

Janusz A. Zajdel  

Piotr Warszawski  

26.10.2010

polski

05:17:00

Aleksandria

978-83-60313-43-5

Ocena: 4.3 (3 oceniających) Oceń produkt

 • MP3

Opis

Uczynił Zajdel z konwencji science-fiction narzędzie do przekazywania swej wiedzy o świecie i do zapisania świadectwa. Trudno dziś jednoznacznie powiedzieć , czy zostawił nam dzieło wieczne lub choćby tylko trwałe. Na pewno dał wzór postawy, która w literaturze bronić się będzie tak długo, jak będą istnieć pisarze, książki i czytelnicy.
Maciej Parowski

Od 80 lat, od momentu obrony ziemi przed najazdem obcych, kosmiczni bracia nadają właściwy kierunek rozwojowi cywilizacji ziemskiej. Wprowadzają ład,  równomierny podział dóbr, ustabilizowaną gospodarkę oraz powszechny język światowy i nowy podział terytorialny ziemi.

Jednak w młodym szesnastoletnim umyśle głównego bohatera rodzą się wątpliwości co do zasad „jedynie słusznych, jedynie możliwych, bez alternatywy”. Gdzie kończy się dyskretna opieka Proksów, a zaczyna kontrola i zniewolenie mieszkańców globu?
Wyjście z cienia” należy do najważniejszych tytułów Janusza A. Zajdla. Po raz kolejny zadaje on pytanie o jakość istnienia cywilizacji w warunkach odgórnie narzuconych reguł funkcjonowania.

Wyjście z cienia - audiobook

18,90 zł 19,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4.3 (3 oceniających)

1 - 3 z 3 opinii

 • Ocena:5
  Arkadiusz Matejczyk/2013-02-18

  Dla wiedzących jak kiedyś było, książka niemal historyczna.

 • Ocena:4
  Michal/2012-03-05

  Ciekawe spojrzenie na obce rasy spoza ziemi. Ziemia jest kontrolowana przez obcych ale nikt ich nie widział poza ich maszynami. Bohaterzy próbują rozwikłać zagadkę obcych - kim są. Zaskakujące zakończenie.

 • Ocena:4
  Alicja Walawska/2011-08-22

  Wiele obrazów kojarzących się z czasami komunizmu, zaskakujące zakończenie.

1 - 3 z 3 opinii