Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Zła miłość – audiobook

Odtwórz fragment:

audiobooki: Zła miłość – audiobook
Ten produkt możesz kupić jeszcze taniej – Zobacz

CENA NEXTO

Danuta Noszczyńska  

Anna Rusiecka  

04.08.2022

04.08.2022

polski

549 min

XAUDIO

978-83-67330-51-0

  • MP3

Opis

Wzruszająca powieść o uczuciach, które potrafią ranić, i takich, które przetrwają najcięższe próby.

Zła miłość” to historia dziewczyny, którą unieszczęśliwiła pycha matki - aspiracje, których jej samej nie udało się zaspokoić.

Wygórowane ambicje matki w stosunku do córki pozbawiają jej praktycznie własnego życia, możliwości podejmowania wyborów, dorastania jak inne nastolatki. Mama wybiera Marzenie nawet chłopaka, najlepszego jej zdaniem, bo takiego, którym można się chwalić. Niestety, chłopak wybiera się do seminarium duchownego, ale zanim to nastąpi, rodzi się między nimi coraz bardziej osobista relacja. Dziewczyna nie może o nim zapomnieć, spotyka go kilka lat później, już jako księdza…

Pierwszym grzechem – który stanowi wstęp do serii „Siedem grzechów głównych” – jaki analizuje Danuta Noszczyńska, jest pycha. I – o dziwo – czy raczej należałoby powiedzieć „właściwie” – u każdej z zaprezentowanych w powieści postaci można ten grzech zobaczyć. Nie byłoby w tym nic zaskakującego - wszystkie grzechy dotyczyć mogą każdego z nas - Danuta Noszczyńska jednak dodatkowo porusza inny problem - pisze o tym, czy chcemy sobie z nimi poradzić i w jaki sposób to czynimy.

Zła miłość - audiobook

35,99 zł 39,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,99 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

23,99 zł 39,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,99 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!