Auto Świat – e-wydanie – 50-51/2022
Auto Świat to najpopularniejszy pod względem czytelnictwa magazyn motoryzacyjny w Polsce. Stworzony w 1995 tytuł zapoczątkował rozwój rodziny Auto Świata, obejmującej również Auto Świat 4x4 i Auto Świat Poradnik. Czytelnicy znajdą w Auto Świecie prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o najważniejszych dla kierowców sprawach. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.
Tygodnik Auto Świat jest organizatorem cyklicznych plebiscytów i konkursów dla czytelników, m.in. Narodowego Auto Testu i konkursu Złota Kierownica.
- /2021-07-30
Dobra gazeta, ale powinna się nazywać AUDI ŚWIAT :D
- /2020-02-04
Super tygodnik, warto poczytać, jakość PDF rewelacyjna.
- /2020-01-12
Wersja elektroniczna z możliwością pobrania pliku PDF - super rozwiązanie! Aplikacja Nexto na telefon nie jest przystosowana do nowszych telefonów, więc najlepsze rozwiązanie to pobranie pliku PDF i wrzucenie do Biblioteki na telefonie. Plik czytelny, bez zastrzeżeń. Polecam!:)
- /2019-03-28
Jakość dobra, cena znakomita, tylko ekran telefonu mały. Reszta to kwestia przyzwyczajenia.
- /2018-12-31
Najlepsza gazeta motoryzacyjna.
1 - 5 z 34 opinii