Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Wysokie Obcasy - Numer Specjalny – e-wydanie – 2/2020

BestsellerTANIEJ 5 %

2/2020

30.01.2020

polski

Agora

1506-9087

Ocena: 5 (1 oceniający) Oceń produkt

 • PDF
 • Dostęp online PDF

Opis

Wydanie specjalne cotygodniowego dodatku do sobotniej „Gazety Wyborczej”. Zbiera najlepsze teksty, daje wgląd w przedstawione przekrojowo tematy z różnych dziedzin.

W numerze:

„Kobiety rządzą światem”
  

Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen, aktywistka klimatyczna Greta Thunberg, noblistka Olga Tokarczuk, piłkarka Megan Rapinoe, aktorka Nicole Kidman i wiele innych – specjalne wydanie „Wysokich Obcasów” to 23 historie niezwykłych kobiet.
Bohaterkami magazynu „Kobiety rządzą światem” są polityczki, aktywistki, naukowczynie, sportsmenki oraz artystki, które swoją pracą i działalnością zmieniają i kreują rzeczywistość.
W wydaniu jest m.in. opowieść o Ursuli von der Leyen, pierwszej w historii kobiecie na czele Unii Europejskiej oraz o Grecie Thunberg, która od miesięcy zwraca uwagę całego świata na grożącą nam katastrofę klimatyczną i apeluje do politycznych liderów o podjęcie konkretnych działań naprawczych.
W magazynie są też opisane historie kobiet ze świata sportu: sędziny  piłki nożnej w ekstraklasie Stéphanie Frappart i Megan Rapinoe, gwiazdy MŚ w piłce nożnej.
Można w nim też przeczytać o Meghan Markle - księżnej, która porzuciła królewski dwór, o projektantce Stelli McCartney i jej próbach łączenia mody z ekologią oraz o karierach aktorek - Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Phoebe Mary Waller-Bridge i Emmy Watson.
W magazynie jest również rozmowa z Olgą Tokarczuk, laureatką literackiego Nobla – o nagrodzie, procesie twórczym i książkach, do których lubi wracać.

 

Wysokie Obcasy - Numer Specjalny - e-wydanie – 2/2020

12,82 zł 13,49 zł
?

Kup Wysokie Obcasy - Numer Specjalny – e-wydanie – 2/2020 / e-wydanie

Forma zakupu
 

Wysokie Obcasy - Numer Specjalny – e-wydanie – 2/2020

 • 2/2020
  • PDF
  • Dostęp online PDF
12,82 zł 13,49 zł
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 5 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

 • Ocena:5
  Janusz Winiarski/2018-09-09

  Numer który każdy powinien przeczytać bez względu na zajmowane stanowisko.

1 - 1 z 1 opinii