Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

A jeśli to my – ebook

TANIEJ 7 %

Becky Albertalli   Adam Silvera  

16.10.2019

16.10.2019

polski

400

We Need YA

9 788 366 278 172

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Po raz pierwszy na świecie, pióro w pióro, Adam Silvera i Becky Albertalli
Bestsellerowi autorzy, Becky Albertalli i Adam Silvera, łączą swoje umiejętności, tworząc błyskotliwą opowieść o dwóch kompletnie różniących się od siebie chłopakach, którzy nie są do końca pewni, czy los chce ich złączyć, czy rozdzielić.

Arthur jest w Nowym Jorku tylko na wakacje, a jeśli Broadway nauczył go czegoś, to tego, że wszechświat potrafi zesłać zapierający dech w piersiach romans w najmniej oczekiwanym momencie. Ben natomiast uważa, że wszechświat powinien zająć się swoimi własnymi sprawami. Jeśli faktycznie byłby po jego stronie, chłopak nie szedłby teraz na pocztę z pudłem pełnym rzeczy swojego ex.

Kiedy Arthur i Ben spotykają się na poczcie, nie wiedzą co szykuje dla nich los.
Być może nic – zostaną rozdzieleni.
Być może wszystko – spotkają się ponownie.

Ale co jeśli nie potrafią zorganizować swojej pierwszej randki tak, jak trzeba, nawet po trzech próbach? Co jeśli Arthur stara się za bardzo, a Ben wcale? Co jeśli życie to nie jest broadwayowski musical? A może wręcz przeciwnie, może ten musical jest właśnie o nich?

A jeśli to my - ebook

29,67 zł 31,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Rafał/2022-09-24

    Nie do końca forma narracji przypadła mi do gustu. Czasami zbyt dużo opisów i zbyt szczegółowe. Sam pomysł na fabułe całkiem fajny. Na pewno sięgnę po kolejną część

1 - 1 z 1 opinii