Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Aktywne. Niezależne i inspirujące – ebook

CENA NEXTO

Opracowanie zbiorowe  

06.04.2023

24.03.2023

polski

155

I.D. Media Ilona Adamska agencja wydawniczo promocyjna

9788396773104

  • PDF

Opis

Kobiety, które poznacie na kartach najnowszego e-booka wydanego przez Europejski Klub Kobiet Biznesu, wiedzą doskonale, że zmiany to nieodzowna część życia. Mają też świadomość, że same muszą stać się zmianą, do której dążą w świecie.

Doświadczyły też, że zmiany, choć mogą destabilizować nasze życie i wprowadzać dyskomfort, mogą także nas zaskakiwać i rozwijać. Pozwalają docierać w głąb siebie. I zarazem do tego, co jest dla nas dobre i właściwe, i eliminować to, co nam nie służy.

Bohaterki e-booka odważnie odpowiadają o zmianach w swoim życiu. O pragnieniach, lękach, doświadczeniach życiowych. O życzliwości względem siebie i przyzwoleniu na bycie nieidealną.

Mamy nadzieję, że praca zbiorowa, którą oddajemy w Wasze ręce, zaszczepi w Was wiarę w to, że w życiu warto iść za głosem serca. Warto czasem zaryzykować. Dać sobie przyzwolenie na popełnianie błędów. A także uczyć się na nich, aby stały się przestrogą oraz motorem postępu i rozwoju. Odwaga bowiem to nie brak lęku, lecz działanie w dobrym celu i kierunku mimo strachu.

Opowieści bohaterek książki są różne, jak one same, lecz mają wspólną cechę – przedstawiają osoby odważne, pełne pasji, ciekawe świata i ludzi oraz gotowe na zmiany…

Inspirujące do poczynienia zmian w życiu, zaryzykowania, wyjścia ze strefy komfortu i cieszenia się owocami tych działań.

Jak powiedział bohater filmu „Dzień świstaka”, który utknął w jednym powtarzającym się dniu, a kiedy całkowicie zmienił percepcję i sposób działania, dzień wreszcie minął i rozpoczął się nowy: „Każda zmiana jest dobra”.

 

Aktywne. Niezależne i inspirujące - ebook

22,50 zł 25,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!