Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Alkoholiczka – ebook

CENA NEXTO

Mika Dunin  

30.07.2021

06.06.2018

polski

272

WAM

9788327720320

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Nie da się bezkarnie ukrywać, oszukiwać, kłamać.

Próbowałam.

Jak to jest, gdy musisz wciąż udawać: dzielną dziewczynkę, zbuntowaną nastolatkę, cyniczną seksbombę, nowoczesną, korzystającą z uroków życia singielkę? Jak to jest, gdy zaczynasz wierzyć we własne rojenia? Co się dzieje, gdy wreszcie przestajesz?

Tym razem było inaczej. Wcześniej mogłam siedzieć po szyję zanurzona w bagnie, udając, że to jacuzzi, wtykając kolorową parasolkę w drinka i sztucznie podkręconym głosem zakrzykując strach i rozpacz moim sztandarowym hasłem na czarną godzinę. Zabawa, zabawa. Krew się leje, łzy się leją, ale zabawa, zabawa. Dłużej już się nie dało. Teraz udawanie groziło śmiercią. A ja przecież chciałam żyć.

Alkoholiczka to prawdziwa opowieść o wchodzeniu w uzależnienie i uwalnianiu się od niego. Ta przejmująca historia przekonuje, że naprawdę można zrobić coś, co wydaje się niewyobrażalne: przestać pić.

Film Zabawa, zabawa ze scenariuszem Miki Dunin i Kingi Dębskiej już w kinach!

Mika Dunin – kulturoznawczyni, blogerka (), autorka znakomitego Antyporadnika.

Alkoholiczka - ebook

32,46 zł 34,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Alek/2021-11-30

    Autorka bardzo szczerze opisuje swoje życie z alkoholem, zaczynając od dzieciństwa. To poruszające świadectwo uzależnienia, a potem prób wyjścia z niego. Książka jest zbyt przegadana, poza tym autorka zbytnio koncentruje się na sobie, niemniej to rzecz warta lektury zwłaszcza dla tych, którzy lubią sobie wypić...

1 - 1 z 1 opinii