Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Asertywna i Spełniona – ebook

CENA NEXTO

Kamila Rowińska  

09.12.2021

06.12.2021

polski

218

RBC International

978-83-961968-1-1

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

E-book Asertywna i Spełniona w jasny sposób wytłumaczy Ci, czym jest asertywność. Dowiesz się, dlaczego się przydaje, wręcz jest niezbędna w życiu. Autorka książki, Kamila Rowińska, dokładnie pokaże Ci, jak się jej nauczyć. Dzięki licznym przykładom z życia łatwo odnajdziesz się w omawianych sytuacjach i skonfrontujesz je ze swoimi reakcjami.

Zastanów się…

1. Czy zdarza się, że przejmujesz na siebie wszystkie obowiązki w domu?

2. Stopniowo, niepostrzeżenie wyręczasz np. dzieci?

3. Rzucasz wszystko i spieszysz z pomocą, kiedy tylko zadzwonią rodzice, bo potrzebują coś załatwić i musisz im w tym pomóc?

4. A w pracy? To na Ciebie spadają nielubiane zadania, do których nikt się nie zgłasza?

5. Ratujesz wszystkich, zostając po godzinach i przygotowując zlecenia na ostatnią chwilę?

6. A może wszyscy wokoło wiedzą lepiej i mówią Ci, co jest dla Ciebie dobre? Jak masz mieszkać. W co się ubrać. Co jeść. Na co pozwalać dzieciom. Jak spędzać czas po pracy itp.?

Jeśli choć raz padła odpowiedź tak, a czytając to, towarzyszyło Ci niekomfortowe uczucie, to najlepszą rzeczą, jaką możesz dla siebie teraz zrobić jest…

OBUDZI SIĘ!

ZACZNIJ WYRAŻAĆ SWOJE ZDANIE I BRONIĆ SWOICH POTRZEB!

ZACZNIJ O SIEBIE DBAĆ!

W życiu nikt nie będzie się domyślał, czego chcesz, co Ci się nie podoba, czy masz czas, czy nie… O to musisz zadbać samodzielnie.

W życiu wygrywają asertywni!

Już po lekturze pierwszych dwóch rozdziałów e-booka Kobieta Asertywna zobaczysz pierwsze rezultaty. Zrozumiesz różnice w reakcjach na różne sytuacje oraz rozprawisz się z blokującymi Cię przekonaniami.

Posiądziesz wiedzę na temat tego, w jaki sposób konstruować asertywne wypowiedzi. Dzięki temu Twoja pewność siebie wejdzie na wyższy poziom. Zauważysz to szczególnie wtedy, kiedy zaczniesz pierwszy raz w życiu używać asertywnych komunikatów.

Skąd ta pewność? Gwarantuje to autorka Asertywna i Spełniona. Sama, kilkanaście lat temu stała w firmie sprzedażowej na czele 3500 osób. Były to głównie kobiety. Z czasem zauważyła, że normą w komunikacji stały się krytyka aluzyjna, niedomówienia, plotki czy „obrazy majestatu”.

Przyszedł dzień, gdy jej cierpliwość się skończyła. W zespole zaczęły się wzajemne oskarżenia. Dziewczyny, zamiast rosnąć w siłę, koncentrował się na konfliktach. Wówczas Kamila postanowiła znaleźć kogoś, kto pomoże jej i zespołowi przez to przejść. To był początek jej wieloletniej „przygody” z asertywnością. Można śmiało powiedzieć, że dzisiaj sama jest ekspertem właśnie w tej kompetencji. Jej sukcesy i sposoby komunikacji to potwierdzają.

TY TEŻ MOŻESZ ZAWALCZYĆ O SWOJE. NIEZALEŻNIE OD SYTUACJI, W KTÓREJ TERAZ SIĘ ZNAJDUJESZ!

MOŻESZ SPEŁNIAĆ SWOJE MARZENIA!

WIEŚĆ ŻYCIE WEDŁUG SWOJEGO PLANU, A NIE CUDZEGO.

Możesz sobie wyobrazić, jak się wtedy będziesz czuć?

W jaki sposób zmieni się Twoje życie, gdy zaczniesz wyrażać swoje zdanie?

Jakie uczucia będą Ci towarzyszyć, gdy wzrośnie Twoja pewność siebie i bez obaw będziesz realizować swój plan na życie?

Co będziesz czuć, gdy Twoja odwaga, będzie wspierała każde Twoje przedsięwzięcie? Gdy odważysz się sięgać po to, czego naprawdę pragniesz od życia!

PRZESTAŃ UCIEKAĆ OD RELACJI I ROZMÓW, KTÓRE WYDAJĄ SIĘ TRUDNE! STAW IM CZOŁA!

POSZERZ SWOJĄ STREFĘ KOMFORTU. PRZESTAŃ OBAWIAĆ SIĘ REAKCJI I OPINII INNYCH.

STAWIAJ SWOJE GRANICE I OCZEKUJ ICH PRZESTRZEGANIA!

Przeczytaj e-book Asertywna i Spełniona. Pochłoń go! Zacznij stosować wskazówki w działaniu. Pozwól poprowadzić się przez cudowną drogę przemiany. Zrób to i zacznij wreszcie żyć swoim życiem, na które zasługujesz!

Jedna z opinii w sklepie Kamili na temat tej książki brzmi:

Poczucie szczęścia i wolności. Odwaga do podejmowania własnych decyzji spójnych ze swoimi wartościami. Stawianie swoich potrzeb na równi z potrzebami najbliższych. Osiągnięcie tego nie jest możliwe bez asertywnej postawy, która jest zbyt często kojarzona tylko z umiejętnością mówienia NIE. „Asertywna i Spełniona” to niezbędnik każdej z nas, która chce żyć według swoich przekonań, a nie schematów narzuconych przez otoczenie. Kamila, krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces nauki zachowań asertywnych, co zaowocuje polepszeniem jakość życie na płaszczyźnie osobistej oraz zawodowej. Autorka uświadamia czytelniczki, jak ważna jest asertywność dla higieny psychicznej, która jest podstawą satysfakcjonującego życia.

E-book Asertywna i Spełniona ­odpowiada na pytania:

1. Czym jest, a czym nie jest asertywność?

2. Dlaczego ludzie przeważnie nie zachowują się asertywnie?

3. Jak powinien wyglądać komunikat asertywny?

4. Jak być asertywną osobą w związku partnerskim?

5. W jaki sposób reagować na kłótnie i konflikty?

6. Jak mówić o potrzebach i oczekiwaniach?

7. Jak dać do zrozumienia rodzicom, że jesteśmy dorośli?

8. W jaki sposób zachowywać się asertywnie w pracy?

9. Czym jest mobbing i jak mu przeciwdziałać wykorzystując asertywność?

Zainwestuj w rozwój kluczowej kompetencji. Zobaczysz, jak spektakularne efekty Ci przyniesie. Poprawią się Twoje relacje. Twoje wyniki w pracy wejdą na wyższy poziom. Zaczniesz spełniać swoje marzenia. Przestaniesz odczuwać stres, a poczujesz pewność siebie.

Kamila Rowińska jest coachem, trenerem biznesowym, autorką bestsellerów. Od 2009 r. szkoli ludzi z asertywności. Pomaga im zrozumieć, czym jest asertywność i jak duży wpływ ma na życie. Uświadamia, co tracimy, zachowując się ulegle, manipulacyjnie lub agresywnie. E-book Asertywna i Spełniona jest idealną propozycją dla każdego.

 

Asertywna i Spełniona - ebook

43,71 zł 47,00 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!