Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Assassin's Creed Valhalla. Sekrety i znajdźki – ebook

CENA NEXTO

Jacek "Stranger" Hałas   Natalia "N.Tenn" Fras  

21.12.2021

01.01.2020

polski

1094

GryOnline

978-83-8112-752-3

  • PDF

Opis

Niniejszy poradnik do gry Assassin's Creed Valhalla opisuje wszystkie sekrety tej produkcji. Dzięki niemu znajdziesz wszystkie skarby, znajdźki oraz ukryte elementy. Skorzystanie z naszego poradnika ułatwi Ci odnalezienie wszystkich sekretów w krótkim czasie i bez zbędnych problemów. Dowiesz się nie tylko gdzie znajdują się skarby i znajdźki, ale również jak do nich dotrzeć oraz jakie wymagania trzeba spełniać, aby zdobyć dany sekret.

Skupiliśmy się na opisaniu tych najbardziej ukrytych i najbardziej niedostępnych skarbów. W naszym poradniku bez problemu znajdziesz lokalizację młota Thora, hełmu Thora oraz Excaliburu. Dowiesz się jakie konkretne zadanie musisz wykonać, aby dostać się do tych mitycznych, wymarzonych oręży. Są to bowiem bronie, które zdobędziesz dopiero po spełnieniu określonych wymagań. Inaczej nie będą dla Ciebie dostępne.

W naszym przewodniku znajdziesz również dokładny opis wszystkich 6 sekretnych lokacji powiązanych z Ukrytymi / Asasynami. W nich musisz rozwiązywać różnie zagadki środowiskowe, aby dotrzeć do ważnych dokumentów oraz unikalnych asasyńskich przedmiotów.

Największą część naszego poradnika zajmują lokalizację wszystkich znajdziek dostępnych w grze. Opisaliśmy wszystkie przeklęte symbole, tak, abyś nie mógł szybko pozbywać się klątwy z zarażonych terenów. Znajdziesz również dokładny spis wszystkich 52 rzymskich artefaktów, który ułatwi Ci zdobycie osiągnięcia - Archeolog. Przygotowaliśmy też listę 10 fragmentów sagi Regsoura, aby bez problemu całość trafiła do twojego ekwipunku. Zadbaliśmy również o opis wszystkich kart niesionych wiatrem oraz map ukrycia skarbów. W naszym poradniku jest dokładny opis wszystkich map oraz lokacji skarbów, abyś szybko dotarł do celu.

Ważną część naszego poradnika zajmują opisy wyposażenia oraz broni. Znajdziesz tutaj nie tylko informacje o tym gdzie schowano skarby, ale również o tym jak się nimi posługiwać i do czego służą w grze. Dzięki temu łatwo będzie stworzyć Ci wymarzoną postać z najlepszymi umiejętnościami i świetną bronią.

W poradniku znajduje się również dokładny opis wszystkich walk z córkami Leriona, zagubionymi drengrami i legendarnymi zwierzętami. Dodatkowo opisaliśmy rozwiązanie wszelkich aktywności pobocznych, dzięki temu łatwo stworzysz kopce, wygrasz wszystkie pyskówki, zdobędziesz skarby Brytanii oraz sprawnie znajdziesz elementy do ołtarzy ofiarnych.

Aby łatwiej było się odnaleźć podzieliliśmy wszystkie znajdzki na poszczególne rejony. Dzięki temu znajdziesz u nas dokładny opis, każdej części Norwegii, Anglii oraz takich lokacji jak Asgard, Vinlandia i Jotunheim. Do każdej lokacji znajdziesz mapę, która ułatwi Ci poruszanie się po świecie gry i zdobywanie nowych elementów.

Assassin's Creed Valhalla. Sekrety i znajdźki - ebook

9,21 zł 9,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!