Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Ballada ptaków i węży – ebook

CENA NEXTO

Suzanne Collins  

17.06.2020

17.06.2020

polski

544

Media Rodzina

9788380088245

Ocena: 4 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Ballada ptaków i węży - nowa, czwarta powieść, która ukazuje się w bestsellerowym cyklu Suzanne Collins Igrzyska śmierci i stanowi prequel znanych nam wydarzeń. Tym samym cofamy się o sześćdziesiąt cztery lata, do czasu Dziesiątych Głodowych Igrzysk! Czy powieść Ballada ptaków i węży przyniesie odpowiedź na wiele pytań, które zadawaliśmy sobie podczas lektury trylogii?

Dziesiąte Głodowe Igrzyska rozpoczyna poranek dożynek. W Kapitolu osiemnastoletni Coriolanus Snow zamierza skwapliwie skorzystać z szansy, jaką jest rola mentora, i zdobyć sławę. Potężny niegdyś ród Snowów podupadł i niepewny los Coriolanusa zależy teraz od tego, czy zdoła on pokonać innych mentorów urokiem osobistym i sprytem.

Tyle że los nie bardzo mu sprzyja. W udziale przypadła mu dziewczyna z Dystryktu Dwunastego, najbiedniejszego z biednych. Losy obojga splotą się ciasno – każda decyzja, którą podejmie Snow, może prowadzić do sukcesu lub porażki, triumfu lub klęski. Na arenie rozgrywa walkę na śmierć i życie, ale poza areną zaczyna się w nim budzić współczucie… Tylko jak postępować według zasad, gdy pragnie się przetrwać za wszelką cenę?

Ballada ptaków i węży - ebook

40,41 zł 44,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium

26,94 zł 44,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 4 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:4
    Zuuza/2023-10-28

    Tak jak poprzedniczki książkę przyjemnie się czyta, jest wciągająca. Młody Coriolanus od pierwszych stron nie ma lekko, nie jest empatyczny jednak umie odróżnić dobro od zła. Przez większą część lektury kibicowałam mu i byłam ciekawa co spowodowało, że jako prezydent rządził twardą ręką. Niestety zakończenie mnie bardzo zawiodło, domyślam się, że autorka chciała pokazać stopniową przemianę. W moim odbiorze bohater stał się niemoralny w przeciągu paru ostatnich stron.

1 - 1 z 1 opinii