Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Bellamy Creek Tom 3: Call me crazy. Bellamy Creek. Tom 3 – ebook

CENA NEXTO

Melanie Harlow  

07.12.2022

07.12.2022

polski

368

Niegrzeczne Książki

9788383212371

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Zasady układu były jasne: żadnych uczuć, żadnego dotykania, żadnych komplikacji.

Enzo Moretti pochodzi z włoskiej rodziny, która wyjątkowo ceni tradycyjne wartości. Jego przodkowie ustanowili regułę – dochodowy rodowy biznes może odziedziczyć tylko osoba, która ustatkuje się przed trzydziestymi piątymi urodzinami. Enzo ma idealnie predyspozycje do kierowania firmą, ale jako trzydziestoczterolatek wciąż jest singlem.

Bianka DeRossi marzy o zostaniu matką. Zmaga się z problemami zdrowotnymi, przez które może mieć trudności z zajściem ciążę. Szanse na macierzyństwo spadają z każdym rokiem, a ona wciąż nie poznała mężczyzny, z którym chciałaby dzielić życie.

Choć rodziny Morettich i DeRossich od zawsze żyły w przyjaźni, Enzo i Bianca nie znosili się przez całe dzieciństwo – on uważał ją za wyniosłą, ona jego za aroganta. Pomimo różnic kobieta proponuje mężczyźnie układ: poślubi go, aby mógł odziedziczyć firmę, w zamian za co on dostarczy materiału genetycznego do zabiegu sztucznego zapłodnienia. Ich relacja ma oczywiście pozostać czysto platoniczna. Szybko okazuje się jednak, że mieszkanie pod jednym dachem z równie irytującą co pociągającą osobą sprawia, że złamanie zasad zaczyna się im wydawać wyjątkowo kuszące…

Bellamy Creek Tom 3: Call me crazy. Bellamy Creek. Tom 3 - ebook

33,21 zł 36,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25,83 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

22,14 zł 36,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25,83 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!