Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Biblia Windows Server 2019. Podręcznik Administratora – ebook

CENA NEXTO

Krzysztof Wołk  

07.12.2020

07.12.2020

polski

967

Psychoskok

978-83-8119-783-0

  • EPUB
  • PDF
  • MOBI

Opis

Kompleksowy i praktyczny przewodnik dla osób zainteresowanych administracją sieciami komputerowymi pod kontrolą Windows Server 2019.


Książka od podstaw poparta praktycznymi przykładami oraz mechanizmami integracji z innymi systemami operacyjnymi jak Mac OS X czy Linux.

Prezentuje nie tylko metody postępowania w graficznym interfejsie użytkownika, ale także wprowadza do zarządzania z poziomu Power Shell. Daje ona solidne uzasadnienia pod rozwój personalny w dziedzinie sieci komputerowych.

Propozycja nie tylko dla początkujących administratorów, lecz także dla tych doświadczonych, pragnących szybko i w przyjazny sposób poznać nowości nowego systemu serwerowego firmy Microsoft. Prezentuje najważniejsze jego funkcje i możliwości.

Poza niezbędną teorią zawiera szczegółowe instrukcje i ćwiczenia, w których nawet najdrobniejszy element, jest przedstawiony na zrzucie ekranowym i objaśniony tak, by każdy, kto pierwszy raz pracuje z Windows Server, poradził sobie z jego konfiguracją i administracją.

Biblia Windows Server 2019. Podręcznik Administratora - ebook

51,06 zł 54,90 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!