Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Biegacz – ebook

CENA NEXTO

Anne Marie  

15.03.2023

15.03.2023

polski

Amare

978-83-8313-215-0

Ocena: 3 (1 oceniający) Oceń produkt

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Mateusz to wschodząca gwiazda futbolu amerykańskiego. Pewny siebie, charyzmatyczny i przystojny, z łatwością zdobył serca kibiców. Jednak niewiele osób wie, że mężczyzna od narodzin cierpi na nieuleczalną chorobę, a jeden wypadek na boisku wystarczył, by z jego pamięci ponownie zaczęły ulatywać słowa. Zbliża się ważny mecz i walka z czasem, by mężczyzna mógł zagrać. Właśnie wtedy na jego drodze pojawia się Aneta - najlepsza neurologopedka w mieście, która ma mu pomóc zatrzymać chorobę. Kobieta widzi w nim coś, czego nie dostrzegł nikt inny, a każde kolejne spotkanie zbliża ich coraz bardziej do siebie i podsyca rodzące się uczucia.

Przede mną stał zajebiście przystojny blondyn o oczach ni to niebieskich, ni szarych. Zwykły T-shirt opinał jego klatkę piersiową. Domyśliłam się, że skrywa się pod nim bardzo wysportowane i umięśnione ciało. Chyba zbyt głośno przełknęłam ślinę, bo facet aż się uśmiechnął. A wtedy w jego policzkach ukazały się dwa seksowne dołeczki.
– Pani Aneta Sikorska? – spytał.
– Tak – odpowiedziałam, bo w końcu odzyskałam głos i rozsądek. – A pan to zapewne Kowalski.
Odsunęłam się, aby wpuścić go do środka. Zaśmiał się, gdy mnie mijał, i podążył prosto do fotela dla pacjentów.
– No nie do końca, ale to ja – powiedział. – Kowalski to taki pingwin z Madagaskaru.

Biegacz - ebook

35,33 zł 37,99 zł
?
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 3 (1 oceniający)

1 - 1 z 1 opinii

  • Ocena:3
    Agnieszka/2023-04-01

    Historia przeciętna. Wydawnictwo mogłoby się bardziej przyłożyć z korektą tekstu. Mimo że nie wystawiłam wysokiej noty, wrócę do serii z drużyną Sokołów ze względu na lubiany przeze mnie wątek sportowy. To moje pierwsze potkanie z twórczością autorki, może później będzie lepiej pod względem konstrukcji fabuły i budowania relacji pomiędzy bohaterami. Tutaj niestety wszystko poszło migiem, przez co mało wiarygodnie.

1 - 1 z 1 opinii