Wpisz kod
Wyszukiwarka
Koszyk jest pusty.

Bloodwinn. Wiedźma krwi – ebook

CENA NEXTO

Rebecca Mix  

04.03.2023

03.03.2023

polski

538

NieZwykłe

978-83-8320-569-4

  • EPUB
  • MOBI

Opis

Młoda wiedźma Ranka ma dość śmierci. Jedyne, czego pragnie, to wieść spokojne życie w dzikich, północnych ostępach Witchik z kowenem, w którym się wychowała. Ale kiedy zostaje ogłoszona kolejną Bloodwinn, przyszłą żoną księcia Isodal, zostaje wysłana na południe z misją, aby zgładzić następcę tronu. Zadanie wydaje się banalne, biorąc pod uwagę, że Ranka to wiedźma krwi, której magia nakazuje jej zabijać.

Jednak na miejscu okazuje się, że książę jest sympatyczny, a nawet nieco się jej boi. W dodatku wcale nie ma ochoty poślubić Ranki i do tego w ogóle nie pragnie korony. Prawdziwym zagrożeniem zdaje się jego siostra – przebiegła, szalenie inteligentna i piękna księżniczka Aramis.

Lecz gdy w wyniku tajemniczej zarazy zaczynają ginąć czarownice, Aramis składa Rance propozycję nie do odrzucenia: ma pomóc jej opracować lek, a w zamian księżniczka nauczy Rankę panować nad jej śmiercionośną magią.

Wkrótce młoda wiedźma zostanie zmuszona dokonać wyboru między swoim kowenem a księżniczką, która dostrzega w niej coś więcej niż tylko potwora.

Tymczasem ofiar przybywa i może się okazać, że właśnie potwora im potrzeba.                  Opis pochodzi od Wydawcy.

Bloodwinn. Wiedźma krwi - ebook

44,91 zł 49,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,90 zł

Cena Klubowicza Nexto Premium?

29,94 zł 49,90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 49,90 zł
i
Ładowanie rekomendacji…

Opinie o produkcie

Ocena: 0 (0 oceniających)

Bądź pierwszą osobą, która doda opinię!